„Kto chce byť dobrý, musí začať skoro. Kto chce pomôcť, musí začať hneď,“ týmto sloganom končí nový spot spoločnosti Dr.Max, ktorým líder na trhu lekárenských služieb odštartoval komunikáciu partnerstva a podpory Slovenského zväzu ľadového hokeja.

Tvárou nového imidžového spotu je žijúca legenda a hviezda svetového hokeja Marián Hossa. Kreatíva pochádza z dielne agentúry Istropolitana Ogilvy.

Spoločnosť Dr.Max, ktorá na Slovensku prevádzkuje viac ako 290 lekární a poskytuje lekárenskú starostlivosť v podobe približne 15 miliónov návštev pacientov ročne, je hrdým partnerom slovenského hokeja.

„Myslíme si, že spojenie zdravia a športu je neoddeliteľné. Ako poskytovateľ lekárenskej starostlivosti a poradenstva pre pacientov vnímame podporu Slovenského zväzu ľadového hokeja za prirodzenú a nesmierne sa možnosti partnerstva tešíme. Zároveň si úprimne vážime, že našu myšlienku podporila aj ikona a legenda slovenského hokeja Marián Hossa, ktorý sa stal ústrednou postavou nového imidžového spotu,“ povedal Andrej Križan, komerčný riaditeľ spoločnosti Dr.Max Slovensko.

„Mať celebritu v spote veľa vecí uľahčuje, ale my sme sa nechceli uspokojiť len s tým, že Mariána ukážeme, povie naše posolstvo a vybavené. Preto sme preňho pripravili intímny minipríbeh, postavený na insighte, že hokej je šport pre odhodlaných, pre tých, ktorí sú ochotní veľa obetovať zo svojho komfortu. A presne to si zaslúži našu úctu a podporu,“ vysvetľuje Peter Darovec, Istropolitana Ogilvy

Produkcia imidžového spotu, ktorý je súčasťou kampane k podpore Slovenského zväzu ľadového hokeja pochádza z dielne HomeMedia.

Postupne k nemu pribudne onlineová komunikácia, printy a tiež aktivity out of home. Kampaň odštartovala 8. novembra 2018.

Vizitka kampane:

Agentúra : Istropolitana Ogilvy
Creative director: Peter Darovec, Rado Olos
Strategic planner: Veronika Romsauerová
Art director: Martin Melicherčík
Copywriter: Rado Olos
Client servis director: Martin Toman
Account manager: Tomáš Markusek

vizuál kampane (zdroj: Dr. Max)

 

 

 

 

 

 

 

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu