Nový spoločensko-spravodajský týždenník TÉMA je na českom trhu ešte len mesiac. V rámci portfólia mediálnej skupiny MAFRA je to prvý voľnopredajný týždenník. Po štvrtom vydaní dosiahol predaj 18 tisíc výtlačkov.

„Po štyroch číslach to hodnotíme ako výborný výkon. Pri prvom čísle sme za mali cieľ desať tisíc a dosiahli sme štrnásť tisíc výtlačkov, takže projekt napĺňa naše predajné ciele, “ hovorí riaditeľ strategického rozvoja mediálnej skupiny MAFRA František Nachtigall.

„Hneď prvé číslo s exkluzívnym rozhovorom s Janou Nečasovou (predtým Nagyovou) predčilo očakávania. A najviac pozitívnych ohlasov prišlo na rozhovor s multimilionárom Fidelisom Schlée, ktorý pripravil Lubor Černohlávek. Podobné rozhovory plánujeme aj do budúcich čísiel, “ dodáva Zdeněk Šustr, šéfredaktor týždenníka TÉMA.

Časopis TÉMA vychádza od 3. októbra v náklade 75 000 výtlačkov. Vychádza v rozsahu 76 strán v tlačenej aj elektronickej verzii každý piatok a predáva sa na stánkoch za 25 korún. Do týždenníka pravidelne prispieva aj Pavel Novotný stĺpikom Pavilón hrôzy a Vladimír Renčín svojim kresleným vtipom.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu