Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA v týchto dňoch uskutočňuje automatickú technickú aktualizáciu služby UPC DIGITAL. Táto zmena umožní rozširovanie programovej ponuky o ďalšie programy.

Ako povedal pre TASR hovorca spoločnosti Jaroslav Kolár, o aktualizácii tejto služby zákazníkov informovali už od 1. júla opakovane emailom, prostredníctvom SMS aj listami v závislosti od toho, aký spôsob si zákazník zvolil. V podstate je aktualizácia veľmi jednoduchá a stačí si na set top box nastaviť kanál Šláger TV, potvrdiť stlačením tlačidla OK a aktualizácia sa vykoná automaticky, spravidla do troch sekúnd.

Tí, ktorí sa sťažujú na výpadok programov, tak neurobili, a preto môžu mať problémy. Ak by zákazník z akýchkoľvek príčin set top box nemal v priebehu noci nastavený na spomenutej TV stanici, stačí na ďalší deň prepnúť na tento program, vypnúť a zapnúť set top box, k aktualizácii dôjde automaticky.

Pre jednoduché zvládnutie si zákazníci môžu pozrieť stručný postup s podrobnými informáciami a návodom na aktualizáciu, ktorý je k dispozícii na webe UPC >> TU

Spoločnosť UPC BROADBAND SLOVAKIA patrí medzi vedúce spoločnosti na Slovensku poskytujúce služby káblovej televízie, širokopásmového vysokorýchlostného internetu a telefónie. K dispozícii je v 42 mestách, z toho v 30 mestách prevádzkuje digitálnu TV a internet alebo digitálne triple play služby vrátane telefónnej pevnej linky.

Je súčasťou spoločnosti Liberty Global Plc., medzinárodného poskytovateľa káblových služieb pre 25 miliónov zákazníkov v 14 krajinách.

Zdroj: TASR, ilustračná fotografia – redakcia

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu