Lukáš Pytloun ako šéf v utajení (foto: TV Markíza)

Mimoriadne obľúbená reality šou v oboch hlavných cieľových skupinách porazila nový pôvodný seriál konkurencie. Na obrazovkách televízie Doma úspešne odštartovala turecká seriálová novinka Moja malá princezná.

Obľúbená reality šou Utajený šéf sa vrátila na obrazovky televízie Markíza vo veľkom štýle. V utorok, 7. januára 2020, sa v strategickej cieľovej skupine 12-54 stala jednoznačne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

V tejto obchodne podstatnej cieľovej skupine dosiahol Utajený šéf výborný rating 11,3 % a rovnako aj trhový podiel 27,2 %.

Seriálová novinka Nový život na TV Joj v rovnakej cieľovej skupine opäť zaostala s trhovým podielom 23,0 %, Jednotka RTVS zaznamenala so seriálom Kolonáda podiel na trhu 4,0 % a s nasledujúcim seriálom Umenie zločinu podiel na trhu 2,1 %.

Na to, ako si majiteľ a generálny riaditeľ českej siete hotelov Lukáš Pytloun počínal v koži radového brigádnika, bolo zvedavých celkovo 547-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov. Aj v tejto širšej cieľovej skupine bol Utajený šéf v čase vysielania jednotkou na trhu.

Ďalšie dve priečky v utorkovom rebríčku sledovanosti patrili večerným spravodajským reláciám Počasie (rating 10,1 % / share 27,2 % v CS 12-54) a Televízne noviny (rating 10,0 % / share 27,7 % v CS 12-54).

Aktuálnu predpoveď počasia si na TV Markíza pozrelo 617-tisíc divákov a hlavnú spravodajskú reláciu 613-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Skupina Markíza obsadila aj najvyššie priečky v rebríčku sledovanosti menších staníc. Najviac zabodoval štart nového tureckého seriálu Moja malá princezná na obrazovkách televízie Doma.

Prvá epizóda dosiahla v cieľovej skupine 12-54 skvelý rating 2,0 % a trhový podiel 4,9 %, nasledujúca druhá časť si ešte polepšila na rating 2,3 % a trhový podiel 5,9 %.

Tretie miesto patrilo stanici Dajto s večerným výpravným dobrodružným filmom Viking, ktorý v cieľovej skupine 12-54 zaznamenal rating 2,0 % a trhový podiel 5,6 %.

Dáta sú uvedené v meraní LIVE + VOSDAL + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu