repre foto: TV JOJ

12. marca 2018 začala televízia JOJ vysielať spravodajsko-publicistický formát, ktorý divákom ponúka každé pracovné ráno vrátane letných mesiacov najnovšie informácie z diania na Slovensku i v zahraničí, zo športu, ale aj zo života domácich či zahraničných celebrít.

Súčasťou ranného vysielania je aj Počasie v podaní meteorológov. Vždy dobre naladení moderátori divákov prevedú nielen správami, ale aj témami, ktoré v spoločnosti rezonujú. Reagujú tiež na aktuálne udalosti, preto sa napríklad nedávno objavil v Ranných novinách Bernie Sanders ako súčasť vysielania.

Ranné noviny s divákmi boli aj celý uplynulý rok, ktorý poznačila pandémia koronavírusu. Prispôsobili sa a keď divákom nemohli sprostredkovať rozhovory so zaujímavými hosťami priamo v štúdiu, pripravovali ich ako videohovory či telefonáty.

V tom naďalej pokračujú a už najbližšie dni takto divákom prinesú napríklad aj rozhovory s tvorcami a hercami unikátneho seriálu Slovania. V lete si športoví moderátori TV JOJ vytvorili športové výzvy, ktoré skúšali v štúdiu, ale aj na rôznych iných miestach. Necháme sa prekvapiť, čo si pripravia na jar a leto.

Spravodajsko-publicistický štýl ranného vysielania si diváci TV JOJ obľúbili, o čom svedčia aj čísla sledovanosti. Ranné noviny kontinuálne naberajú divákov a zvyšujú svoj podiel na trhu.

Rekordnú sledovanosť od začiatku svojho vysielania zaznamenali 8. januára 2021. V cieľovej skupine 12+ dosiahli sledovanosť 1,6 %, pozrelo si ho spolu 74-tisíc divákov. V užšej cieľovej skupine zase zaznamenali Ranné noviny v tento deň sledovanosť 1,2 %.

4. januára 2019 si ranné vysielanie vyslúžilo rekordný 23,8 % podiel v univerzálnej cieľovej skupine a v cieľovej skupine 12-54 dosiahlo rekord v podobe 22,8 % podielu.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu