Praclík na Krížnej ulici 36 v Bratislave (foto: mediawatch.dog!)

Konkurenciou pre rôzne prevádzky s rýchlym občerstvením, kebaby, McDonald’s, Subway, či Starý mlyn, Crocus, alebo Naglreiter bude po novom tvoriť sieť Praclík. Nebude mať v ponuke len čerstvé obložené žemle, bagety, koláče, ale i čerstvú kávu, nealko, minerálku, sladkosti a ovocie. V ponuke má i cenovo zvýhodnené desiatové balíky určené najmä študentom. Koncept pracuje so sloganom Čerstvo, chutne a rýchlo.

V pláne majú uviesť na začiatok 4 až 5 prevádzok, ako nám prezradil Dušan Lechan z Praclíka, prvú prevádzku otvorili v stredu 5. apríla na Krížnej ulici 36 v Bratislave, hneď vedľa predajne Moja Samoška. Ďalšiu prevádzku plánujú už budúci týždeň otvoriť na Rajskej ulici a v krátkom čase i na Obchodnej ulici.

Znenie sloganu Čerstvo, chutne a rýchlo a logo Praclík si registrovala pred rokom 7. apríla 2016 na Úrade priemyselného vlastníctva SR spoločnosť RETAIL MANAGEMENT CONSULTING, s.r.o., ktorá vlastní i spoločnosť s rovnomenným názvom Praclík, s.r.o. a je za ňou Peter Seidner, ktorý v minulosti pôsobil ako obchodný riaditeľ siete Billa, a neskôr zakladal obchodný reťazec Moja Samoška/Terno, blízky finančnej skupine J&T.

„Spoločnosť Praclík s.r.o. založil Peter Seidner ešte v apríli minulého roka. Na čele firmy s ním od januára tohto roka vystupuje aj Ladislav Rabay. Ten bol istý čas konateľom šamorínskej pekárne Czucz známeho podnikateľa a bývalého šéfa Transpetrolu Štefana Czucza, ktorého niektoré médiá označujú za šedú eminenciu strany Most-Híd. Spoločnosť Czucz však už tri roky vlastní Michal Holík (Moja Samoška/Terno),“ upozornil portál Igelitka.com.

Praclík bude komunikovať s verejnosťou prostredníctvom domény praclik.eu, ktorá ale zatiaľ nie je funkčná, reťazec má aj fan page na sociálnej sieti Facebook Praclik.cerstvo.chutne.rychlo.

Pozrite si fotografie novootvorenej prevádzky na Krížnej ulici:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu