zdroj: News and Media Holding

Prvú časť trojdielnej hry Spoznaj Slovensko nájdu čitatelia vloženú v denníku už v sobotu 6. augusta a potom nasledujúce dve soboty 13 a 20. augusta. Hra bola vytvorená exkluzívne pre denník Plus Jeden Deň zamestnancom vydavateľstva Dodom Miklášom, ktorý v spoločnosti News and Media Holding pracuje na pozícii Senior brand manažéra. Hra obsahuje maľované mapy západného, stredného a východného Slovenska.

„Fenoménom dnešnej doby je, že ľudia sa radi hrajú v akýchkoľvek podobách, a preto sme sa rozhodli ponúknuť našim čitateľom dávku zábavy na celý august, pri ktorej sa môžu aj veľa naučiť. Každý si v nej nájde aj svoj rodný kraj a zároveň má možnosť spoznať miesta, kde nikdy nebol,“ povedal marketingový riaditeľ vydavateľstva News and Media Holding Jindřich Staněk.

Pripraviť otázky do hry bolo náročné, autor Dodo Mikláš ku každému okresu z dostupných zdrojov vyhľadával rôzne zaujímavosti a potom z nich vytváral otázky. Celkovo je v hre až 79 okresov, čo predstavuje 474 otázok a k nim celkovo až 1422 odpovedí, takže hra Spoznaj Slovensko dáva ozaj veľký priestor na spoznávanie miest.

Pozrite si video v ktorom Dodo Mikláš hru bližšie predstavil:

https://www.youtube.com/watch?v=XsOL0qOLhXc

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu