Rozhovory o Slovensku zostavili redaktori denníka SME a „majú presah, trvanlivé jadro, obsahujú originálne myšlienky alebo postoje tých najvýznamnejších osobností,“ uviedlo vydavateľstvo.

Redaktori SME vyspovedali v celkovo 15-tich interview viacero osobností, napríklad bežca a športovca roka Petra Tótha, spisovateľa Ľubomíra Feldeka, bývalého ministra financií Ivana Mikloša, trénera slovenskej futbalovej reprezentácie Jána Kozáka, alebo i prezidenta SR Andreja Kisku, ktorého sa okrem iného pýtali čo si myslí o politikoch, ktorí si získavajú popularitu vyvolávaním strachu?

Kniha vyšla v rozsahu 160 strán a dá sa zakúpiť v trafike s denníkom, alebo aj prostredníctvom e-shopu vydavateľstva za výhodnú cenu 2,99 eur.

V edícii autorov denníka SME vyšli už tri knihy, okrem knihy Rozhovory, zbierka komentárov Petra Schutza pod názvom Rok Petra Schutza.

A ku koncu roka 2015 vyšiel knižný debut novinára, vedúceho domáceho spravodajstva SME Matúša Burčíka pod názvom Ani smrť nerozdelí s podtitulom Príbeh Oskara Fegyveresa. Kniha je autentickou spoveďou spolupracovníka tajnej služby Oskara Fegyveresa, ktorý porozprával nielen o únose syna prezidenta Kováča.

„Budúci rok sa môžete tešiť na ďalšie tituly so zaujímavým čítaním od našich autorov, ktoré obohatia vašu knižnicu,“ uviedla redakcia SME na svojom blogu. 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu