Rozhovory o Slovensku zostavili redaktori denníka SME a „majú presah, trvanlivé jadro, obsahujú originálne myšlienky alebo postoje tých najvýznamnejších osobností,“ uviedlo vydavateľstvo.

Redaktori SME vyspovedali v celkovo 15-tich interview viacero osobností, napríklad bežca a športovca roka Petra Tótha, spisovateľa Ľubomíra Feldeka, bývalého ministra financií Ivana Mikloša, trénera slovenskej futbalovej reprezentácie Jána Kozáka, alebo i prezidenta SR Andreja Kisku, ktorého sa okrem iného pýtali čo si myslí o politikoch, ktorí si získavajú popularitu vyvolávaním strachu?

Kniha vyšla v rozsahu 160 strán a dá sa zakúpiť v trafike s denníkom, alebo aj prostredníctvom e-shopu vydavateľstva za výhodnú cenu 2,99 eur.

V edícii autorov denníka SME vyšli už tri knihy, okrem knihy Rozhovory, zbierka komentárov Petra Schutza pod názvom Rok Petra Schutza.

A ku koncu roka 2015 vyšiel knižný debut novinára, vedúceho domáceho spravodajstva SME Matúša Burčíka pod názvom Ani smrť nerozdelí s podtitulom Príbeh Oskara Fegyveresa. Kniha je autentickou spoveďou spolupracovníka tajnej služby Oskara Fegyveresa, ktorý porozprával nielen o únose syna prezidenta Kováča.

„Budúci rok sa môžete tešiť na ďalšie tituly so zaujímavým čítaním od našich autorov, ktoré obohatia vašu knižnicu,“ uviedla redakcia SME na svojom blogu. 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu