Michal Magušin je od augusta 2019 novým šéfredaktorom magazínu .týždeň, nahradil Štefana Hríba. Od septembra 2019 moderuje novú politickú diskusnú reláciu televízie JOJ Na Hrane. (foto: TV JOJ)

Reláciu Na hrane diváci už poznajú, pôjde však o vysielanie v pozmenenej podobe. V upravenom štúdiu sa s moderátorom Michalom Magušinom stretnú predstavitelia všetkých strán, ktoré kandidujú.

Ich rozdelenie televízia určila na základe prieskumu agentúry Polis, s ktorou tvorcovia relácie Na hrane dlhodobo spolupracujú. Agentúra preferencie merala v období od 10. do 15. januára 2020.

Mimoriadne vysielanie odštartuje televízia JOJ v utorok 11. februára 2020 s účasťou šiestich preferenčne najslabších kandidujúcich strán.

Následne vo štvrtok 13. februára 2020 prídu do štúdia zástupcovia ďalších šiestich a v utorok 18. februára 2020 ďalších siedmich strán.

Kľúčovou bude posledná mimoriadna predvolebná relácia vysielaná 20. februára 2020, v ktorej sa stretnú najsilnejší lídri s potenciálom zostavovať budúcu vládu.

Pôjde zrejme o prvú veľkú predvolebnú diskusnú reláciu lídrov na slovenskom televíznom trhu, ktorá môže významne ovplyvniť rozhodovanie voličov.

Ani po volebnej noci neostanú diváci televízie JOJ bez informácií. Už v nedeľu 1. marca o 9.30 hod. ráno sa moderátor Michal Magušin bude politikov a politologičky Anety Világy v štúdiu pýtať na výsledky volieb, ich hodnotenie, možnosti povolebnej spolupráce, vrátime sa tiež k atmosfére z nočných centrál a kľúčovým informáciám z volieb.

Rozdelenie strán s ich predstaviteľmi do jednotlivých relácií:

11.2.2020
Slovenské hnutie obrody
Hlas pravice
99% – občiansky hlas
Slovenská liga
Hlas ľudu
Práca slovenského národa

13.2.2020
Starostovia a nezávislí kandidáti
Socialisti.sk
Demokratická strana
Máme toho dosť!
Solidarita – Hnutie pracujúcej chudoby
Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku

18.2.2020
KDH
SME-rodina
SAS
MOST-HÍD
Maďarská komunitná spolupatričnosť
Dobrá voľba
Vlasť

20.2.2020
Smer-SD
Kotlebovci ĽSNS
OĽANO/NOVA/KÚ/Zmena Zdola
Za ľudí
PS/SPOLU
SNS

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu