zdroj: ADMA

Asociácia digitálnych marketingových agentúr prichádza s ďalšou sériou kurzov pre začínajúcich online marketérov ADMA digital marketing academy I.

Jesenná akadémia sa začína 1. októbra a ponúka možnosť získať ucelený pohľad, zručnosti a praktické skúsenosti z oblasti digitálneho marketingu priamo od majstrov v konkrétnych oblastiach z našich členských agentúr.

ADMA digital marketing academy je určená najmä marketérom, ktorí chcú získať neoceniteľný know how od skúsenejších, pre ľudí na marketingových oddeleniach malých a stredných firiem, pre marketérov z offline prostredia aj pre online špecialistov, ktorí majú záujem rozšíriť obzory o ďalšie segmenty.

Akadémia pozostáva z 9 blokov. Každý týždeň sa v rámci bloku účastníci venujú jednej ucelenej téme z oblasti digitálneho marketingu pod vedením špecialistu na danú tému z radov členských agentúr ADMA.

Jeden workshop trvá 5 hodín. Počas 9 týždňov si účastníci prehĺbia svoje vedomosti v hlavných témach digitálneho marketingu a na konci akadémie obdržia titul Master of digital marketing garantovaný asociáciou.

Jednotlivé témy ADMA digital marketing academy I.:

● Stratégia digitálnej komunikácie – Peter Šebo, PS: Digital
● Kreatívna tvorba – Michal Pastier, Zaraguza
● Content marketing – Juraj Sasko, Visibility
● Sociálne médiá – Marek Didák, Hype
● Web & aplikácie – Miro Murgaš, CORE4 Advertising
● Médiá a plánovanie – Jiří Korpa-Ondo, Digiline
● Výkonnostný marketing – Andrej Salner, Basta Digital
● Analytika – Vlado Cintula, RIESENIA
● Workshop digitálneho marketingu – Martin Woska, TRIAD

ADMA digital marketing academy začína už 1. októbra 2020! Registrovať sa do akadémie môžete priamo na tomto linku.  Viac informácií a možnosť zaregistrovať sa do kurzu nájdete na webe www.admaacademy.sk.

Využite jedinečnú príležitosť vzdelávať sa v oblasti digitálneho marketingu od kapacít z našich členských agentúr a získajte titul Master of Digital Marketing.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu