Martin Nikodým (zdroj: Rádio Expres)

Novú vysielaciu štruktúru odštartuje Rádio Expres v pondelok 6. septembra súťažou v najpočúvanejšej rannej show Hemendex. Súťaž má názov „Zaplatíme vám školský rok“ a piatim rodičom Expres preplatí náklady na ich školáka v hodnote 500 EUR.

V pondelok sa vracia do vysielania, na YouTube a do podcastov aj talkshow Braňa Závodského.

Do Expresu z Trnavského rádia prichádza moderátorka Noemi Vyhlídalová, ktorá bude vysielať od septembra Expres Hity Nonstop od pondelka do piatku.

V septembri takisto štartuje na Exprese aj nová popoludňajšia show Matúš a Táňa, v ktorej sa predstavia moderátori Matúš Krnčok a Táňa Székely.

Novinkou vo víkendovej štruktúre je Show Martina Nikodýma, ktorá bude vo vysielaní každú sobotu od 14:00 do 18:00.

„Keď prišla zo strany Rádia Expres ponuka, uvedomil som si, že v podvedomí som nad ňou už sám dlhšie premýšľal. Od rádia si môžete dať pauzu, ale ono sa vo vás zasa ozve. Je totiž návykové. Teším sa na novú spoluprácu,“ hovorí Martin Nikodým.

Hviezdny moderátor sa vracia po rokoch k rádiovému mikrofónu s formátom plným zábavy a hitov 80., 90. a nultých rokov. „Pracujeme na tom, aby bol Expres dlhodobo atraktívny pre našich poslucháčov,“ hovorí programový riaditeľ Rádia Expres Rasťo Bečaver.

„Naša nová posila Noemi Vyhlídalová je talentovaná mladá moderátorka a verím, že naplní naše očakávania. Martin Nikodým je moderátorská legenda a som veľmi rád, že jeho hlas sa vracia do éteru práve prostredníctvom Rádia Expres,“ dodal Bečaver.

V septembri štartuje na Exprese aj nová popoludňajšia show Matúš a Táňa, v ktorej sa predstavia moderátori Matúš Krnčok a Táňa Székely (zdroj: Rádio Expres)

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu