V rádiu Viva končí moderátor rannej show Lukáš „Luki“ Turiak

Moderátor Lukáš „Luki“ Turiak po troch rokoch končí na vlnách regionálneho rádia Viva, kde v minulosti pôsobil aj na pozícii programového riaditeľa.

Turiak (28) prišiel do rádia Viva – v tom čase pod názvom Viva Metropol – na začiatku roku 2017 z dnes už neexistujúceho rádia Sever.

Po odchode Mareka Makaru do vtedajšieho rádia Aktual na jar 2017 Makaru nahradil na postoch moderátora rannej show a programového riaditeľa.

Ako programový riaditeľ pracoval s prestávkou, počas ktorej rádio viedol Andrej Kratochvíl, do konca roka 2018, kedy z pozície pre časovú vyťaženosť odstúpil.

Novým šéfom programu sa následne stal moderátor popoludňajšej show rádia Viva Ivan „Binďo“ Bindas, pričom Turiak ďalej pokračoval vo vysielaní rannej show Dobré ráno s Lukim a Zuzkou.

„Ďakujem vedeniu a poslucháčom rádia Viva za prejavenú dôveru. Vďaka nadšeniu a skvelému kolektívu je Viva jednou z najlepších regionálnych staníc na Slovensku a ja tomuto sympatickému projektu veľmi držím palce. Odchádzam s množstvom cenných skúseností a pekných spomienok. Bola to jazda,“ hovorí s úsmevom Luki.

Mladý moderátor zároveň dodáva, že s mikrofónom sa nelúči: „Každý v rádiovom svete vie, že táto práca je návyková a u mňa to nie je inak. Som šťastný, že môžem robiť to, čo ma baví a chcem sa neustále zlepšovať. Nadišiel čas posunúť sa ďalej a veľmi sa teším na to, čo prinesie blízka budúcnosť,“ uzavrel Turiak.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu