zdroj foto: TV Prima

V ďalšej časti Show Jana Krause sa predstaví spevák Pavol Habera, spisovateľka Petra Dvořáková a striptérka Majkelina Cat. V minulom diely show bola hosťom zo Slovenska politička a kandidátka na prezidentku Zuzana Čaputová. Premiéru novej časti Show Jana Krause uvidíte už v stredu 6. marca o 21.35 hod. na TV Prima PLUS.

Úvod dnešného večera bude patriť obľúbenému slovenskému spevákovi a frontmanovi skupiny Team – Pavlovi Haberovi. „Zanedlho, respektíve v máji, tak ako vždy, čaká našu kapelu spomienkové turné od Košíc po Karlove Vary,“ uviedol hudobník, ktorý je hosťom programu už po tretíkrát.

„A dáme všetky pecky, ktoré majú ľudia radi! Veľmi sa na to teším, pretože my skutočne nehrávame veľmi často,“ povedal Habera.

Na Slovensku odohrajú šesť a v Česku celkom jedenásť koncertov. „Keby sa ešte niečo extrémne vypredalo, tak pridáme nejaký ten koncert naviac,“ dodáva.

Dlhoročnou partnerkou Paľa Haberu, matkou jeho detí, avšak stále nie manželkou, je česká topmodelka Daniela Peštová. „Sme spolu osemnásť rokov, ale nemôžem si vôbec sťažovať,“ dodáva s úsmevom a trochu si zazúfa, že za ním nechce chodiť do práce.

„Ona sa nechce veľmi ukazovať. Ale má veľmi rada tento program a myslím, že tu dokonca aj bola. Má veľký zmysel pre humor,“ povedal Habera.

O jeho prácu sa však Daniela zaujíma a on si od nej nechá vo všeličom poradiť. „Nechcem sa nikoho dotknúť, ale ona je jednou z mála osôb, ktorá sa skutočne vyzná v tom, čo sa človeku hodí, čo si má obliecť. Takže napríklad v tomto si od nej nechám vždy poradiť, pretože viem, že som v dobrých rukách,“ povedal.

Čo sa týka zhody v hudbe, to je vraj o niečo horšie. „Urobil som napríklad jednu pesničku, s ktorou som sa trápil skoro rok a potom som jej to natešene pustil do sluchátok,“ hovorí.

„Prvé čo bolo, že aby som to dal tichšie. Stíšil som to, dohralo to a čakal som na reakciu. A ona povedala len – neurazí. A tak som zrazu spadol z tých umeleckých výšin zas na zem. Ale človek si zvykne.“

Sám Paľo Habera sa rozdávaniu pochvál nebráni, a tak sa vrátil aj k poslednému dielu Show Jana Krause a vystúpeniu prezidentskej kandidátky Zuzany Čaputovej.

„Zistil som si, čo všetko robí, čomu sa v živote venovala, a že spravodlivosť má v sebe veľmi pevne zakódovanú. Je to taká nová nádej, takže ju budem voliť. Tí ostatní majú nejaké prúsery za sebou. Ona je taká čistá duša.“

O politiku sa vraj zaujíma celkom intenzívne, či už tú slovenskú alebo českú. „Keď už človek niekoľkokrát týždenne ide po diaľnici, nie je možné nesledovať politiku,“ hovorí spevák.

„Jazdím stále autom a dosiaľ sa mi našťastie nič nestalo,“ dodáva.

Vedľa sympatického speváka zasadne na červenú pohovku nemenej sympatická spisovateľka a scenáristka, Petra Dvořáková, ktorej posledná kniha Dědina, odohrávajúca sa vo fiktívnej dedine na Vysočine, žne nadšené reakcie.

Záver večera ovládne svojim šarmom tajomná striptérka Majkelina Cat, ktorá pôvodne vyštudovala andragogiku, inak povedané vzdelávanie dospelých.

Čo všetko hostia tentokrát prezradili Janovi Krausovi sa dozviete už v stredu 6. marca o 21.35 na Prima PLUS.

(ts) foto: TV Prima

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu