V piatok 25. septembra sme vás v našom rádiovom prehľade upozornili na možnosť nechať si zahrať skladbu na želanie vo Fun rádiu v stredu 30. septembra. Prečítajte si vyjadrenie programového riaditeľa a generálneho riaditeľa k tomuto špeciálnemu programu. Stane sa Koncert na želanie aj pevnou súčasťou vysielania? Uvidíme.

„Už počas špeciálneho vysielania v deň našich 25. narodenín sme si všimli, že ľudia vítajú, priam až chcú vybočiť zo stereotypu bežného programu, ktorý majú denne napočúvaný. Preto sme sa rozhodli „rozbiť“ na jeden deň našu štandardnú hudobnú dramaturgiu, dať priestor poslucháčom a vyskladať si svoj Deň na želanie“, priblížil pozadie tohto špeciálu Rastislav Dutka, programový riaditeľ Fun rádia.

„Rozhodnutie urobiť tento neštandardný krok a spustiť špeciálny playlist podľa želaní poslucháčov, nám uľahčila aj ich interaktivita počas Sajfovho „pirátskeho vysielania“. Potvrdila naše zistenie, že ľudia chcú byť do diania vo Fun rádiu viac zapojení. Preto dávame toľko úsilia aj do rozvoja našej online platformy. Chceme aby ľudia boli bližšie k moderátorom, aktualitám, hitom a samozrejme mali priestor dať nám aj ich spätnú väzbu. Z nej aj vzišiel tento špeciálny deň na želanie. Zakladáme si na názore poslucháčov a plníme ich priania,“povedal Patrik Ziman, generálny riaditeľ Fun rádia.

Moderátor Sajfa to okomentoval na svojom facebooku zas svojsky:

HLÁSIM PRVÝ ÚSPECH môjho pirátskeho vysielania!!Vaše komentáre a neuveriteľná podpora obmäkčila aj ľadové srdcia…

Uverejnil používateľ Sajfa Štvrtok 24. septembra 2015

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu