V Štúdiu L+S letné divadelné prázdniny nemajú, príďte sa o tom presvedčiť
záber z predstavenia Listy Emilovi: Zuzana Šebová,  Barbora Švidraňová, Milan Lasica a Lujza Schrameková (autor foto: Ctibor Bachratý, zdroj: Produkčný dom Forza)

Príďte sa ochladiť do divadla! Aj tento rok sa bude na známej bratislavskej scéne  Štúdia L+S hrať aj počas leta. Čo na vás čaká: 7 komédií Štúdia L+S, 2 mimoriadne koncerty, 15 predstavení v rámci Leta hereckých osobností. 

,,Vlani sme po prvýkrát otvorili divadlo aj počas prázdnin. Nápad mal úspech a aj tento rok v júli ponúkame to najlepšie z repertoáru Štúdia L+S a dva hudobné koncerty,“ hovorí riaditeľ Štúdia L+S Pavol Danišovič.

Keďže je leto a čas oddychu, pokojne sa dá  hovoriť o festivale komédií, pretože smiech bude dominovať. Z repertoárovej „klasiky“ ponúkne divadlo Malé manželské zločiny s Martou Sládečkovou a Milanom Lasicom, Rybárika kráľovského so skvelým kvartetom Vášáryová – Sládečková – Lasica – Kňažko, alebo Život na trikrát.

Nebude chýbať ani hit sezóny, hra Listy Emilovi, kde Milanovi Lasicovi sekunduje štvorica Kavaschová – Šebová – Švidraňová – Mikulčík.

Herečky Diana Mórová, Zuzana Mauréry a Marián Miezga excelujú v mimoriadne úspešnom titule 69 vecí lepších než sex, Opačné pohlavie je skvelá konverzačná komédia perfektne zohratej štvorice Sládečková – Tlučková – Topoľský – Vojtek.

Finále patrí dvojici Lasica – Kňažko a ich trpkosmiešnym dialógom v hre Na fašírky mi nesiahaj.

,,Nezabudli sme ani na hudbymilovných fanúšikov. Peter Lipa si opäť pozve na svoj koncert Milana Lasicu a špeciálnu dramaturgiu si pre letný koncert pripravil aj Braňo Kostka a jeho Fragile,“ dodal Danišovič.

Po sérii predstavení pod hlavičkou Štúdia L+S preberie scénu ešte v júli pražské Studio Dva, ktoré v rámci svojho festivalu „Leto hereckých osobností“ ponúkne pätnásť predstavení so špičkovými českými hercami.

Ako už býva zvykom každý večer čaká na návštevníkov pri príchode do divadla pohár dobre vychladeného šumivého. Letné večery na nábreží Dunaja sú síce čarovné, ale aj nekonečné, skombinujte ich s divadlom!

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu