Ako informoval Nový Čas Václav Mika (53), generálny riaditeľ verejnoprávnej RTVS sa stretáva s milenkou už dva roky.

Tehotná Kristína (29) žije v Bratislave, pracuje v renomovanej zahraničnej firme a s Mikom sa zoznámili pred dvomi rokmi.

„O ich vzťahu vedel spočiatku len málokto, snažili sa ho celé mesiace tajiť, no tehotenstvo Kristíny sa už ututlať nedalo a všetko prasklo…. Zdá sa, že riaditeľ RTVS bude v najbližších mesiacoch pravdepodobne čeliť otázke rozvodu. Či sa na tento krok odhodlá, ukáže čas,“ uviedol Nový Čas. 

Aktualizované: Portál denníka Nový Čas zverejnil 3. februára o 13-tej hod. spresňujúci článok, v ktorom opisuje vzťahy riaditeľa verejnoprávnej televízie. „S manželkou žijeme odlúčene, ale, prirodzene, máme stále intenzívne vzťahy, aj keď nežijeme v spoločnej domácnosti,“ priznal Václav Mika pre Nový Čas.

“Televízny riaditeľ už dva roky nežije so svojou manželkou, no dvojica zatiaľ o rozvode nepremýšľa. Ako sa však k celej situácii postavila Mikova rodina a rovnako blízki mladej Kristíny?,“ pýtal sa generálneho riaditeľa RTVS web Pluska.sk: „Prirodzene je informovaná, tak moja, ako aj rodina mojej priateľky, najbližší priatelia a kolegovia. Prijali to ako realitu,“ povedal Mika o celej záležitosti pre web Pluska.sk.

REKLAMAadv.:

1 komentár

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu