Úspešný cyklus spoločensko-športových eventov „MAŤO HOMOLA TOUR 2014“ sa blíži do finále. V prvú jarnú sobotu,  22. marca 2014, sa od 9:00  do 21:00 hod v nákupnom centre Avion Shopping Park v Bratislave  dozvieme meno celkového víťaza tour, ktorý bude mať možnosť testovať  elý mesiac automobil značky BMW.

Víťazom sa stále môže stať ktokoľvek  z návštevníkov Avionu po absolvovaní jazdy na pretekárskom simulátore  RRS s najlepším časom na jedno kolo na okruhu Slovakia Ring na  monoposte BMW 320si WTCC vo farbách tímu Homola Motorsport.

Predbežným  víťazom je Dennis Zeťák z Popradu. Podarilo sa mu dosiahnuť najlepší   čas 1:26,110 min a svojim výkonom motivoval aj Maťa Homolu k osobnému  rekordu 1:25,767 min.

Okrem už známeho súťažného simulátora, ktorý absolvoval všetky  doterajšie mestá MAŤO HOMOLA TOUR 2014, prinesie spoločnosť Real  Racing Sim do Avionu aj úplne nový panoramatický RRS simulátor  poslednej generácie, ktorý bude mať v Bratislave svoju svetovú  premiéru.

Medzi hosťami podujatia nebudú chýbať ani mediálne známe  osobnosti a aktuálna MISS MEDIA 2014 Simona Kollárová.  Do Bratislavy  navyše plánujú prísť aj ďalší víťazi predchádzajúcich kôl tour, ktorí  prijali hodenú rukavicu doterajšieho víťaza Dennisa Zeťáka.

Maťo Homola na margo posledného kola tour uviedol: „Ako  vicemajster Európy v pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC 2013,  sa nesmierne teším na všetkých fanúšikov a vyzývateľov zo strany  verejnosti i motoristických novinárov“.

Zdroj: BMW Group Slovakia, YouTube

REKLAMAadv.: