Veľkoobchod Metro a dodávateľ alkoholických nápojov Imperator sa rozhodli do svojej kampane na podporu predaja angažovať hudobnú skupinu Korben Dallas. PR manažér rádia Expres Igor „Ozo“ Guttler (hráč na bicie nástroje), architekt Juraj Benetin (spevák) a riaditeľ vydavateľstva denníka N Lukáš Fila (basgitarista) sa tak stali tvárami reklamy.

Zákazníci METRO môžu vyhrať súkromný koncert slovenskej rockovej skupiny Korben Dallas.

Do súťaže nazvanej v duchu sloganu českej kampane mobilného operátora „Vo co go“, ako „Rock Your Krčma“ sa môžu zapojiť zákazníci METRO, ak si nakúpia aspoň tri litre alkoholu od výrobcu Imperator, značky ako Fernet Stock, vodku Amundsen, alebo Golden a Kosher Imperator.

Na špeciálnej webovej stránke zriadenej k súťaži rockyourkrcma.sk potom musí zákazník odpovedať na súťažnú otázku „Koľko litrov výrobku Fernet Stock bez ohľadu na príchuť a veľkosť balenia sa vo veľkoobchodných strediskách spoločnosti METRO predalo v roku 2014 do barov, pohostinstiev a klubov?“

Metro a Korben Dallas v kampani Rock Your Krcma
zdroj: Media & Communication Consulting

Vyhrá ten zákazník, ktorý bude typom najbližšie. Kapela Korben Dallas potom vystúpi priamo v jeho pohostinstve na súkromnom koncerte. Na návštevníkov koncertu budú čakať aj welcome drinky s Fernetom Stock. Ich počet však prevádzkovateľ súťaže neprezrádza.

Treťou cenou budú aj obrandované reklamné predmety vodky Amundsen a Fernet Stock, gastro balík obsahujúci poháre, tričká a podobne.

Súťaž je podporená cez sociálne siete a využíva prvky PR v online a printových médiách, zahrňuje tiež P.O.S. materiály v predajniach Metro a inzerciu v internom časopise. Súťaž prebieha do 6. októbra.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu