Mestská časť Bratislava-Staré Mesto v spolupráci s partnermi Orange Slovensko a Bratislavským samosprávnym krajom zabezpečila na celé obdobie Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji veľkoplošnú obrazovku na Hviezdoslavovom námestí. Už dnes si tu budú môcť Bratislavčania aj hostia pozrieť úvodné stretnutie Majstrovstiev sveta Slovensko-Česko.

Tradičné miesto na fandenie slovenským športovcom bude od dnes opäť pripravené pre fanúšikov. Mestská časť Bratislava-Staré Mesto spúšťa živé vysielanie zápasov Majstrovstiev sveta v hokeji na veľkoplošnej obrazovke na Hviezdoslavovom námestí.

Obrazovku sem Staré Mesto inštaluje za pomoci partnerov Orange Slovensko a Bratislavského samosprávneho kraja.

„Som rada, že po kľúčových zápasoch majstrovstiev sveta v hokeji 2012 a 2013, po finále tenisového turnaja Australia Open s Dominikou Cibulkovou a po zimnej olympiáde opäť prinášame možnosť spoločne fandiť našim na námestí, tentokrát na celý čas majstrovstiev. Verím, že spoločná energia fanúšikov vyburcuje hokejový tím k tým najlepším výsledkom,“ povedala starostka Starého Mesta Táňa Rosová, ktorej iniciatíva opäť prináša vrcholový šport do centra mesta.

Dnešný zápas začína už o 19.45 hod.

Zdroj: Miestny úrad MČ Bratislava – Staré Mesto, ilustračná fotografia z námestia roku 2013

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu