Vera Wisterová (foto: Fun rádio)

Vera Wisterová sa vráti do vysielania rádia od 3. septembra a ako moderátorka víkendového vysielania sa za mikrofónom bude striedať s Michaelou Kertészovou. Lenka Debnárová odchádza na materskú dovolenku.

„Vera Wisterová je známy pojem nielen v rádiovej, ale i televíznej sfére. Je to skúsená moderátorka, ktorá vo Fun rádiu už pôsobila. Náš moderátorskí tím tak dopĺňa ďalšie silné meno. Poslucháči si ju budú pamätať napríklad z legendárnej relácie Muzikola,“ uviedlo Fun rádio.

V minulosti Vera Wisterová moderovala televízne relácie na Markíze – hitparádu Deka, nočnú talk show Kull klub, alebo i cestopisnú reláciu Karavan šou, spolu s vtedajším partnerom Ivanom Táslerom z hudobnej skupiny I.M.T. Smile.

Nedávno ju diváci videli v relácii Inkognito televízie JOJ v roli hosťujúcej hádačky a aktuálne od 8. septembra bude moderovať novú šou televízie JOJ pod názvom Návštevníci, ktorú bude spolu s ňou tvoriť štrnásť súťažiacich na panstve grófa Pálffyho, na ktorom sa v 19. storočí zastavil čas.

„Vera je hotová rádiová a televízna hviezda, ktorá vyrastala u nás vo Fun rádiu. Sme radi, že je späť v éteri a že značne posilní náš víkendový formát,“ povedal programový riaditeľ Fun rádia Rastislav Dutka.

Štruktúra víkendového vysielania Fun rádia:

SOBOTA
08:00 – 18:00 Víkend s Verou alebo Michaelou
18:00 – 19:00 Fun in Slovakia s Kavou
19:00 – 08:00 Fun rádio Nonstop hudba

NEDEĽA
08:00 – 10:00 Víkend s Verou alebo Michaelou
10:00 – 12:00 Nedeľná Talkshow so Šarkanom
12:00 – 18:00 Víkend s Verou alebo Michaelou
18:00 – 06:00 Fun rádio Nonstop hudba

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu