Kofola i tento rok od budúceho týždňa nasadí do televízie tradičný vianočný spot s prasiatkom, informovala nás o tom Jana Ptačinská Jirátová, PR špecialistka zo spoločnosti Kofola ČeskoSlovensko. Správu sme na záver aktualizovali o najnovší spot s prasiatkom a marcipánovou Kofolou.

Podľa prieskumov, ktoré si dala urobiť spoločnosť Kofola sa práve tento vianočný spot s prasiatkom v Čechách, ale i na Slovensku stal jedným zo symbolov Vianoc a rodinnej pohody, preto sa ho spoločnosť Kofola rozhodla zaradiť opäť aj tieto Vianoce. Je tomu už 12 rokov čo vznikol.

Pre spoločnosť Kofola ho v roku 2003 natočil režisér Martin Krejčí. Hlavnú úlohu si v ňom zahrali Josef Polášek ako otecko a vtedy štvoročná Sandra Flemrová, ktorá hovorí pamätnú vetu „Ja nemusím, ja už ho vidííííííím!“

Natáčanie spotu prebiehalo v blízkosti Mladej Boleslavi. V reklame je použitý umelý sneh. Filmové sekvencie s prasiatkom a ich nakrútenie predstavovali nemalý problém, keďže prasiatko bolo spočiatku plaché a nechcelo najprv ani vyliezť z koterca. Scéna sa musela natáčať niekoľko krát, celkovo trvalo natáčanie spotu 2 dni.

Video zavesené hore nad článkom zahŕňa spot z roku 2014, ktorý komunikuje vanilkovú príchuť. Spot je ale identický s tohoročným,  iba packshot bude komplet iný a tento rok bude komunikovať novú limitovanú edíciu Kofoly s marcipánovou príchuťou.

Akonáhle nám nový spot zo spoločnosti Kofola ČeskoSlovensko dopošlú, zameníme ich.

Aktualizované 5.11.2015:

Pozrite si nový spot na novú limitovanú edíciu Kofoly s marcipánovou príchuťou:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu