záber zo spotu

Kofola pokračuje so svojou tradičnou komunikáciou počas Vianoc, tentoraz uvedie na trh kokosovú príchuť. Správu sme doplnili o zverejnený nový vianočný spot.

balenie-kofola-kokos-2016„Tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou, vyrábaný už od roku 1960, poteší úplne novou príchuťou. Na vianočne ladenej etikete sa objaví obľúbené „zlaté“ prasiatko z legendárnej vianočnej reklamy na Kofolu, ktoré má navyše dvoch nových parťákov – spoločnosť mu robí veverička a zajac,“ povedala Nikola Doležalová zo spoločnosti Kofola ČeskoSlovensko.

Limitovaná edícia Kokos bude stáť 0,99 eur a doplní tak radu ochutených Kofol v 1,5 L balení – Vanilka, Marhuľa a 2 L balení Citrus, Višňová a Bez cukru.

Nový spot spoločnosť Kofola zatial nezverejnila, ale predpokladáme že ho nasadí už na začiatku novembra a bude to tradičná vianočná klasicka s prasiatkom a packshot na záver spotu bude mať kokosový motív.

Podľa prieskumov, ktoré si dala urobiť spoločnosť Kofola sa práve tento vianočný spot s prasiatkom v Čechách, ale i na Slovensku stal jedným zo symbolov Vianoc a rodinnej pohody, preto sa ho spoločnosť Kofola rozhodla zaradiť aj minulé Vianoce. Je tomu už 13 rokov čo vznikol.

Aktualizované 7.1.2016 (doplnili sme nový spot):

Animovaný packshot vytvorila kreatívna agentúra Proboston Creative:


Minuloročné vianoce s Kofolou boli marcipánové, pozrite si spot:


Súčasťou vianočnej komunikácie Kofoly bola v minulom roku i kampaň od agentúry Zaraguza súvisiaca so vstupom na Pražskú burzu. Čítaj viac.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu