Vianočné vysielanie Rádia Expres bude aj tento rok plné zábavy a prekvapení.

Vo vianočnom vydaní obľúbenej relácie Slováci v zahraničí predstaví reportérka Oli Džupinková ďalších úspešných Slovákov, ktorí sa presadili za hranicami, ale doma ich nepoznáme. Tentoraz sa však nebude pýtať iba na ich prácu, bude ju zaujímať aj to, ako vyzerajú ich Vianoce v cudzine.

Už tradične, desiaty rok za sebou, budú poslucháči Rádia Expres hrať obľúbené Vianočné pexeso o 21 fantastických darčekov. Stačí, ak sa dovolajú, odkryjú zhodné vianočné gule, pod ktorými sa skrývajú atraktívne ceny ako GoPro kamera, počítač, tablet alebo práčka so sušičkou.

Aj tento rok majú rodičia možnosť prostredníctvom Rádia Expres „nahlásiť“ svoje neposlušné deti priamo Ježiškovi a ten im z rádia zavolá a pokúsi sa im dohovoriť ešte pred rozbaľovaním darčekov v populárnej vianočnej rubrike Ježiško volá neposlušným deťom.

Ďuro a Djuro vás budú na Štedrý deň zabávať v rannej šou Hemendex až do 11:00.

Ježiškov odkazovač bude na Exprese tradične zapnutý 25.12. od 7:00 ráno, kedy môžete ďakovať za darčeky, ale ich u Ježiška aj reklamovať.

Samozrejme, na Štedrý deň budú z Expresu znieť iba najväčšie vianočné hity. Ale 26.12. dostanú priestor Vianoční rebeli. Poslucháči si budú vyberať pesničky, ktoré by na Vianoce nikto nečakal…

A na Silvestra pripravil Expres súťaž o pečené prasiatka, ktoré privezie priamo k výhercom, veľkú rekapituláciu hitov roka 2014 a súťaž o súkromné ohňostroje.

Vianoce v Rádiu Expres

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu