zdroj: Fun rádio

Na začiatku adventu mali poslucháči šancu zapojiť sa do súťaže „Na Maledivy za kapustnicu“. Odovzdaním svojej kapustnice sa poslucháči automaticky zaradili do hry o silvestrovský pobyt pre dvoch na Maldivách, na ktoré poletia súkromným lietadlom.

Do Fun rádia prišlo vyše tisíc kapustníc. Každá jedna našla svoje uplatnenie. Výherkyňou sa stala Katka z Košíc, ktorá tak 25.12. poletí na Maledivy.

Tohtoročné Vianoce budú iné. Vianoce bez vianočných trhov a bez vianočných večierkov. Aj preto Fun rádio prichádza s Vianočnými koncertami Fun live.

Každý deň pred samotnými Vianocami od 21.12. do 23.12., poslucháčom rádio prinesie koncerty obľúbených slovenských kapiel Peter Bič Project, HEX a IMT Smile, ktoré budú sprevádzať obľúbení moderátori Fun rádia Junior a Marcel, Didiana a Vera, či Adela a Sajfa. Koncerty odvysiela Fun rádio a s obrazom aj na YouTube Fun rádia.

Naprieč celým decembrom chystá Fun rádio aj súťaže o hodnotné ceny. Začali hneď počas mikulášskeho týždňa. Sajfa počas pracovných dní až do Vianoc rozdá darčeky ako cédečka, tričká, knihy a iné v Sajfovej vianočnej pošte.

Na Štedrý deň prinesie rádio Vianočnú rannú šou s troma škriatkami Juniorom, Marcelom a Sajfom. Tí budú rozbíjať vianočné gule z vianočného stromčeka v štúdiu Fun rádia. Čo guľa, to ukryté darčekové tajomstvo.

V rámci predvianočného času je spustené počas celého decembra obľúbené internetové rádio „Fun rádio Vianoce” plné vianočných hitov, ktoré vnesie ducha Vianoc do každého srdca.

Počas Vianoc bude hrať z rádia nonstop vianočná hudba. Netreba zabudnúť aj na prebiehajúcu súťaž „Zarábaj ušami“ kde hrajú poslucháči aktuálne o 90 tisíc eur.

Fun rádio je s Vami už 30 rokov a dlhodobo si udržiava pozíciu silnej komerčnej dvojky s podielom 10% na trhu. Má 454 tisíc denných a 1 167 000 týždenných poslucháčov. Až 88% poslucháčov Fun rádia je vo veku do 14-54 rokov.*

Funradio.sk je dlhodobo jednotkou medzi rádiovými webmi. Momentálne dosahuje web Fun rádia návštevnosť priemerne 590 tisíc RU.**

*Zdroj: MML-TGI SR 2020 2. – 3. kvartál 2020 (30.3.2020 – 13.09.2020)
**Zdroj: AIMmonitor VI. – X. 2020

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu