záber zo spotu

Vznikol netradičný animovaný spot na Centofku v ktorom Pištu Lakatoša sprevádzajú dve zákazníčky – Funfónistky Simonka a Ivetka, ktoré si spomedzi seba vybrali sami fanúšikovia prostredníctvom Facebooku.

Vyberali nielen protagonistky spotu, ale dotvárali i dej a prostredie v ktorom sa príbeh animovanej reklamy odohráva. Kampaň je z dielne reklamnej agentúry Wiktor Leo Burnett.

Pozrite si v predpremiére spot ktorý vznikol:

Pred samotnou realizáciou reklamy sa hlavný protagonista reklám alternatívneho operátora Funfón Pišta Lakatoš sa prihovoril fanúšikom „naživo“ cez online stream na Facebooku. Hľadal hercov do vianočnej reklamy.

Po dvoch online streamoch prebehlo na stránke fanúšikov na Facebooku hlasovanie, z ktorého vzišli víťazne dve tváre Simonka a Ivetka, ktoré si zahrali spolu s Pištom v Centofkovej vianočnej reklame.

Na tvorbe nového vianočného spotu sa podieľalo celkovo až 15 200 fanúšikov na FB profile Funfón. Hlasovali nielen za protagonistky, ale aj za výber kostýmov a prispievali do scenára svojimi textami.

vianocnu-reklamu-funfon-na-centofku-si-vytvorili-zakaznici-simonka-a-ivetka
Funfónistky Simonka a Ivetka, ktoré sa objavili vo vianočnej reklame, na základe hlasovania fanúšikov na Facebooku Funfón
záber zo spotu
záber zo spotu

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu