repro foto: spot Erste Group

Po dlhé obdobie si čmeliaky mysleli, že ich krídla sú príliš malé na to, aby lietali. Až raz jedného dňa, malý čmeliak uveril v seba a nie v to, čo mu hovoria fyzikálne zákony.

Tým čmeliakom bola Hanna, hlavná hrdinka vianočného filmu z dielne skupiny Erste, do ktorej na Slovensku patrí Slovenská sporiteľňa.

Hanna vo vianočnom príbehu ukazuje, že v živote nemusíme akceptovať status quo, a aj napriek opakovaným zlyhaniam nesmieme strácať vieru v seba samého. Po boku Hanny stojí a podporuje ju aj verný priateľ čmeliak Max.

Vianočný film mal premiéru na sociálnych sieťach 1. decembra. Skupina Erste ho uviedla vo všetkých siedmich kľúčových krajinách, kde pôsobí – v Česku, Rakúsku, Maďarsku, Rumunsku, Srbsku, Chorvátsku a na Slovensku.

Tiež ju uvidia diváci na menších trhoch, kde má skupina zastúpenie – v Slovinsku, Bosne a Hercegovine, Čiernej Hore a Severnom Macedónsku.

Kampaň začala na konci novembra teasingom na sociálnych sieťach, ktorý pripomenul minuloročnú hviezdu Vianoc, ježka Henryho.

Jeho príbeh zaznamenal až 150 miliónov zobrazení a viac ako 5 miliónov interakcií a stal sa jednou z najúspešnejších virálnych vianočných reklám roku 2018.

Vizitka kampane:

Kreatívna agentúra: Jung von Matt/DONAU
Produkcia: Passion Animation Studios in London
Postprodukcia: Unit Creative Studio and Sound Design London
Music & Sound: Mcasso Music London
Klient: Erste Group

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu