Už tretie Vianoce po sebe prichádza Rádio Expres, najpočúvanejšie rádio na Slovensku, s vlastným vianočným hitom.

Po úspešných prerábkach hitov Žijeme len raz od Roberta Buriana a Blurred lines od Robina Thickeho, stavil hudobný dramaturg a šéfproducent rádia Rasťo Bečaver na najväčší slovenský hit roka, pieseň Neľutujem od Adama Ďuricu.

Skladba Vianocujem je duet Adama Ďuricu s moderátorkou Monikou Zázrivcovou a v refréne spievajú všetci moderátori rádia. Videoklip sa natáčal priamo v Rádiu Expres a vďaka kulisám sa rádiový newsroom premenil na romantickú zasneženú chatu. Celá produkcia klipu od scenára po zverejnenie trvala 4 dni.

 

„Náš prvý vianočný song Vianoce sú zas si na Youtube pozrelo viac ako 2,5 milióna ľudí a vtedy sme sa rozhodli, že z vianočnej pesničky urobíme tradíciu. Som rád, že aj tieto Vianoce na Exprese majú svoj hit a verím, že poslucháčov zabaví rovnako, ako sme sa pri jeho nahrávaní zabávali my,“ dodáva Bečaver.

[message_box title=““ color=“red“]
Vianocujem – Adam Ďurica a Mona Zázrivcová ft. Rádio Expres
Produkcia: StarDuck
Réžia a kamera: Anakin Fox
Spev: Adam Ďurica a moderátori Rádia Expres – Monika Zázrivcová, Martina Žikavská, Michal Sabo, Andrej Wallner, Majo Staráček, Juraj Hrnčirík, Juraj Sabo a zamestnanci Rádia Expres.[/message_box]Vianocujem - tak sa volá nová vianočná pieseň Rádia Expres. Bude hit - obr.1 Vianocujem - tak sa volá nová vianočná pieseň Rádia Expres. Bude hit - obr.2 Vianocujem - tak sa volá nová vianočná pieseň Rádia Expres. Bude hit - obr.3 - kopie

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu