Vieme ako budú bývať hokejisti na majstrovstvách-Selsky dvur
Selský Dvůr (zdroj: Paper Life)

Českí hokejisti v ich domácom prostredí budú mať výhodu a majú tak doslova našliapnuté k víťazstvám na Majstrovstvách sveta v hokeji, ktoré budú od 1. do 17. mája v Prahe a Ostrave. Spoločnosť Sivek Hotels sa stala oficiálnym organizátorom ubytovania na Majstrovstvách sveta IIHF v ľadovom hokeji 2015 a to nielen českého tímu. V pražskom Hostivaři vyhradila pre český národný tím štvorhviezdičkový hotel Selský Dvůr.

Okrem hokejistov a realizačného tímu, dovnútra neprekĺzne ani myš. Hotel bude po celý čas trvania majstrovstiev pre verejnosť uzavretý. Čo je na škodu, iste by sa totiž jeho hostia radi pozdravili s Jágrom a spol. osobne, napríklad pri raňajkách. Každý však pochopí, že po ťažkých zápasoch mužstvu naviac dobre padne kľud, umocnený pohodou zo špičkových služieb.

„Hotel sme prispôsobili bezpečnostnému režimu, pripravená je polícia i ochranka. Všetky osoby vstupujúce dnu sú kontrolované a pokiaľ nie sú na guest liste, alebo nemajú akreditáciu, nie sú vpustení,“ povedal Viliam Sivek, jr., výkonný riaditeľ siete Sivek Hotels.

,,Všetky izby sú veľmi komfortne vybavené, spí sa na luxusných matracoch na ktorých pri odpočinku dochádza k uvoľneniu svalov a kĺbov. Býva pravidlom, že človek sa zobudí v rovnakej polohe ako zaspal, pretože telo necíti žiadny otlak a nemá potrebu sa v spánku otočiť. Hráči budú využívať aj špeciálne služby nášho hotela, rozšírené sú pre túto príležitosť pre ich regeneráciu. Pripravené sú masérske stoly, sauna, knaip, lokálny ochlazovač na nastrelené členky, mrazničky s ľadom,“ dodal Viliam Sivek, jr.

Vieme ako budú bývať hokejisti na majstrovstvách-interier
Selský Dvůr, interiér (zdroj: Paper Life)
Vieme ako budú bývať hokejisti na majstrovstvách-wellness
Selský Dvůr, wellness (zdroj: Paper Life)

 

Vieme ako budú bývať hokejisti na majstrovstvách-kuchar Patrik Bečvář
Patrik Bečvář (zdroj: Paper Life)

[message_box title=““ color=“grey“]
Pre najlepších hokejistov varí najlepší šéfkuchár
V hoteli Selský Dvůr je to Patrik Bečvář, najlepší kuchár roku 2013-14, a bol aj druhý na súťaži Najlepší mladý kuchár sveta (San Pellegrino Young Chef 2015) a varil napríklad aj pre Baracka Obamu a George Busha spoločne s ďalšími celebritami. A to má iba 27 rokov. Jedálniček pre hokejistov bude prísne strážený a zahŕňa požadovaný počet kalórií v zápasové aj nezápasové dni.

[/message_box]

 

Vieme ako budú bývať hokejisti na majstrovstvách-ranajky  hoteli
Selský Dvůr, raňajky (zdroj: Paper Life)
Vieme ako budú bývať hokejisti na majstrovstvách-atrium
Selský Dvůr, átrium (zdroj: Paper Life)
Vieme ako budú bývať hokejisti na majstrovstvách-hotelova restauracia
Selský Dvůr, hotelová reštaurácia (zdroj: Paper Life)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu