JOJka získala ocenenia v dvoch diváckych anketách OTO 2015 a Telkáč roka 2014 - Jan Meciar
Ján Merčiak, získal ocenenie Zlatý OTO 2015 v kategórii “Moderátor spravodajstva” (zdroj foto: JOJ Group)

Agentúra APA – Art Production Agency je organizátorom známej ankety Osobnosť televíznej Obrazovky (OTO). Zistili sme, že aktuálne APA požiadala na Úrade priemyselného vlastníctva aj o registráciu ochrannej známky na názov Mediálny golfový turnaj, ktorý pripravuje.

Z vyštudovanej hudobníčky, z hlásateľky a moderátorky RTVS sa Jana Prágerová stala majiteľkou úspešnej umeleckej agentúry APA.

Je autorkou projektu, majiteľkou licencie a organizátorkou súťaže OTO – Osobnosti televíznej obrazovky.

Z ankety sa za 15 rokov stala rešpektovaná značka. Obsahom súťaže je udeľovanie cien osobnostiam televíznej obrazovky a aj ich slávnostné odovzdávanie. Isto túto anketu dobre poznáte.

Vyhlasovateľom a garantom súťaže bolo vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia. Výsledky zo zatiaľ posledného 15-teho ročníka si môžete pozrieť > tu

Paralelne s OTO-om funguje na Slovensku súťaž TOM a aj obdoba Týtý v Českej republike.

Spolu s manželom muzikantom Ladislavom Prágerom aktuálne chystá Jana Prágerová nový projekt pod názvom Mediálny golfový turnaj. Pozrite si ich nie veľmi kvalitné logo:

Mediálny golfový turnaj - logo
APA

Na Slovensku existuje už niekoľko rokov podobné podujatie pod názvom Media Golf Cup, kde sa stretnú na turnaji vždy spoločne ľudia zo slovenských médií a celebrity slovenského šoubiznisu. Organizuje ho vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia.

Som preto veľmi zvedavý akú pridanú hodnotu bude nový projekt APA – Mediálny golfový turnaj obsahovať. Bude zas len klonom, ako v prípade Týtý a OTO? Zisťujem podrobnosti.

Marián Luha

Pozrite si reportáž z podujatia Media Golf Cup v podaní televízie TV Fashion:

zdroj titulkovej golfovej fotografie je pixabay.com

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu