Dostanú Hetešovci svoju vlastnú show? Zistil som, že televízia JOJ požiadala o udelenie ochrannej známky na názov Hetešovci. 

Vysielateľ MAC TV požiadal 5. októbra na Úrade priemyselného vlastníctva o udelenie ochrannej známky na názov Hetešovci.  Spoločnosť MAC TV je držiteľom televíznej licencie na vysielanie televízií pod značkou JOJ Group.

Spoločnosť Slovenská produkčná, a.s. si 2. októbra registrovala u národného registrátora domén spoločnosti SK-NIC, a.s. internetovú doménu pod názvom www.hetesovci.sk.

Slovenská produkčná, a.s. je spoluvlastníkom spoločnosti MAC TV, a.s., ktorá je vysielateľom televízií pod značkou JOJ Group.

Chystá televízia JOJ novú show? Martu a jej syna Jozefa Hetešovcov poznáte zo zábavnej show spojenej s varením pod názvom Moja mama varí lepšie ako tvoja.

Táto kulinársko-zábavná show odštartovala v televízii JOJ s jesennou televíznou štruktúrou, presne 18. augusta o 18-tej hodine. Moderuje ju obľúbený speaker Fun rádia Milan „Junior“ Zimnýkoval. Reláciu dostal pod taktovku režisér Tomáš Eibner.

„Licencia na originálnu culinary gameshow, patriaca spoločnosti FremantleMedia, pochádza z temperamentného Španielska. Ide o mimoriadne úspešný formát, ktorý získal na tohtoročnom televíznom veľtrhu MIPTV v Cannes ocenenie Najlepšia štúdiová game show, “ uviedla o show TV JOJ.

Pozrite si zábery zo zákulisia z nakrúcania, keď varili Hetešovci:

Hetešovci, kasting Moja mama vari lepsie ako tvoja, zdroj TV JOJ
Hetešovci ešte počas kastingu do show (zdroj: TV JOJ)

Pozrite si video z kastingu show Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorý sa uskutočnil v lete v Bratislave pred nákupným centrom Eurovea:

Najviac pozornosti v tejto show na Slovensku vzbudili práve Hetešovci, preto sa do vysielania vrátili na prelome mesiacov september-október v show Moja mama varí lepšie ako tvoja, pod názvom ŠPECIÁL – Hetešovci vs. Bučkovci:

Pre ich veľkú popularitu už v tedy televízia JOJ plánovala novú reláciu Hetešovci, keď 2. októbra si dala registrovať internetovú doménu hetešovci.sk a 5. októbra požiadala na Úrade priemyselného vlastníctva o ochrannú známku na názov Hetešovci.

Je možné, že Hetešovci pôjdu po stopách Bučkovcov, ktorí mali vlastnú show v TV JOJ od februára 2013 až do decembra 2014 pod názvom Bučkovci > pozri

Skúsenosti Hetešovcov s vystupovaním v televízii

Denník Nový Čas navštívil v sobotu 10. októbra Martu aj jej syna Jozefa doma v Smoleniciach, keď zisťoval či účasť v show o varení bola ich prvá skúsenosť s vystupovaním v televízii.

„Kedysi som chodila do súťaží v Slovenskej televízii – buď ako komparz, alebo ako súťažiaca. Neskôr ma obsadzovali do rôznych rolí v Súdnej sieni na Jojke, “ povedala Marta pre  denník Nový Čas.

„Ja som už tiež v televízii bol, v jednej relácii o počítačoch, hrali sme tam rôzne scénky. A na Jojke som hral v seriáli Nevinní, ale iba trochu, “ dodal pre denník Nový Čas jej syn Jozef.

Hetešovci sú v civilnom živote pekármi.

Pozrite si rozhovor denníka Nový Čas:

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu