Vizuálne najkrajší a realizačne najvýpravnejší seriál, aký sa na slovenskom televíznom trhu doteraz vysielal. Taký má byť nový seriál TV Joj s názvom Rok koňa.

Ako hovorí samotná televízia, zárukou úspešnosti tejto lovestory je tvorivý tím na čele s Danicou Halákovou, kreatívnou producentkou. Na seriáli spolupracuje aj výkonný producent Palo Polner a režisér Braňo Mišík, ktorí majú za sebou najúspešnejšie slovenské seriály. Prečo práve Rok koňa? Podľa čínskeho horoskopu ho práve prežívame. Rok 2014 sa nesie v znamení koňa, ale aj hesla – tímová spolupráca. Práve týmto mottom sa chce TV Joj počas dynamického roka prezentovať a stať sa tak lídrom pôvodnej tvorby.

 

Seriál protikladov

Aj takýto má byť Rok koňa, ktorý má priniesť lásku, ale aj dobrodružstvo. Príbeh nás zavedie do malebného prostredia rozsiahleho statku uprostred Malých Karpát. Tradícia chovu koní sa tu bude prelínať s dejom seriálu ako symbolom lásky k prírode a harmonického spolužitia s ňou. Protikladom sa stáva moc konzumného bohatstva, korupcie, malých aj veľkých zločincov. Keďže je Rok koňa romantický seriál s prvkami dobrodružstva, jeho dejové línie sú určené pre ženy, ale aj pre mužov od 12 – 54 rokov.

Viete ako prví Jojka pripravuje silnú lovestory Rok koňa! - 3

Láska a tajomstvá

Tieto dva atribúty majú najviac zahrať na struny diváckych sŕdc. Zaujať by ich mala silná lovestory dvoch atraktívnych hrdinov, ktorú sa podarí naplniť až po niekoľkých generáciách. Okrem príbehu lásky bude hnacím motorom deja aj tajomstvo z minulosti, ktoré bude neraz zdrojom silných emócií. Rok koňa má odzrkadľovať aj slovenskú realitu, v ktorej nevládne spravodlivosť, ale moc peňazí a korupcia. Príbeh má okoreniť aj humor či romantizujúce dejové línie súvisiace s chovom koní.

Viete ako prví Jojka pripravuje silnú lovestory Rok koňa! - 6

Pri nakrúcaní aj kaskadéri

Jednou zo zaujímavostí výroby seriálu je aj prítomnosť kaskadérov – profesionálov, ktorí sa jazdeniu a koňom pravidelne venujú. Okrem ich umenia stojí za zmienku aj výprava. Seriál sa nakrúca prevažne v exteriéroch. Hlavnou výpravnou scénou je príroda, oblasť Malých Karpát, do ktorej kone, ale aj láska podľa tvorcov dokonale zapadajú. TV Joj odštartovala nakrúcanie seriálu 26. júna. Ako sa jej podarí premiéra, to sa dozvieme už v nasledujúcich týždňoch.

Stanislava Andraščíková

 

Ďalšie zábery z nakrúcania:

Viete ako prví Jojka pripravuje silnú lovestory Rok koňa!

Viete ako prví Jojka pripravuje silnú lovestory Rok koňa! - 5

Viete ako prví Jojka pripravuje silnú lovestory Rok koňa! - 4

Viete ako prví Jojka pripravuje silnú lovestory Rok koňa! - 7

Viete ako prví Jojka pripravuje silnú lovestory Rok koňa! - 8

Viete ako prví Jojka pripravuje silnú lovestory Rok koňa! - 9

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu