Viete prví Zmení sa názov Rádia Viva Metropol na Rádio Bratislava-zdroj-pixabay.com
zdroj: pixabay.com

Spoločnosť Intersonic, ktorá vlastní licenciu pre rozhlasové vysielanie a prevádzkuje Rádio Viva Metropol si aktuálne podala žiadosti o registráciu nových názvov rádia na Úrade priemyselného vlastníctva.

Spoločnosť Intersonic požiadala o registráciu názvu Rádio Bratislava.

Zisťovali sme či dôjde k zmene názvu Rádia Viva Metropol na Rádio Bratislava.

„Mám vedomosť o zadaní predmetnej registrácie, okrem tejto, má spoločnosť Intersonic registrovanú známku Radio Metropol,“ povedal pre masmedialne.info Milan Kodaj, riaditeľ mediálneho zastúpenia Rádia Viva Metropol.

„Zatiaľ je to len registrácia názvu, keby došlo k zmene. Máme 3 rôzne názvy podané (Rádio Bratislava, Hitrádio Bratislava a Rádio Metropol, pozn red.).  Zmena názvu stanice zatiaľ nie je aktuálna,“ povedal Ivan Lacho, riaditeľ Rádia Viva Metropol a konateľ  spoločnosti Intersonic.

Na otázku Oznámila Rade spoločnosť Intersonic zmenu názvu a programovej štruktúry Rádia Viva Metropol? odpovedala Lucia Jelčová, hovorkyňa Rady pre vysielanie a retransmisiu: „Spoločnosť INTERSONIC spol. s r.o. Rade neoznámila zmenu názvu programovej služby ani zmenu programovej služby.“

O všetkých novinkách vás však budeme priebežne informovať.

Rádio Viva Metropol vzniklo na frekvencii bratislavského Superádia, po strate pôvodných frekvencií Rádia Viva na ktorých začalo svoje vysielanie nové Rádio Vlna.

Spoločnosť Intersonic funguje už 25 rokov, ako filmový distribútor na Slovensku, v Čechách a v Maďarsku.

Marián Luha

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu