repro foto: RTVS

V nedeľu sa na obrazovkách RTVS v diskusnej relácii O 5 minút 12 stretli predseda NR SR a predseda strany Sme rodina Boris Kollár a líder strany Hlas-SD, poslanec Peter Pellegrini.

Relácia prilákala k obrazovkám až 847 tisíc divákov a dosiahla priemernú sledovanosť 494 tisíc divákov s trhovým podielom 30,1 % v cieľovej skupine 12+, čím sa stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Počas víkendu sa vysokej sledovanosti v rámci televíznych okruhov RTVS tešil aj šport a zábavné relácie.

Zábavné relácie na Jednotke sa tešia veľkému záujmu divákov aj pri reprízach. V piatok si reprízu súťažno-zábavnej šou Milujem Slovensko pozrelo 367 tisíc divákov s trhovým podielom 16,4 % v cieľovej skupine 12+ a v danom čase bola relácia najsledovanejším programom v rámci televíznych staníc.

V sobotu večer sa priazni divákov tešila repríza Záhad tela, ktorú si nenechalo ujsť až 401 tisíc divákov s trhovým podielom 16,8 % v cieľovej skupine 12+. Po nej nasledovala premiérová časť satirického seriálu Pumpa, ktorú sledovalo 317 tisíc divákov s trhovým podielom 14,2 % v cieľovej skupine 12+.

Obe relácie boli danom čase najsledovanejšími programami. Talkšou Petra Marcina Neskoro večer si pozrelo 272 tisíc divákov s trhovým podielom 14,5 % v cieľovej skupine 12+.

Aj počas tohto víkendu si športoví fanúšikovia nenechali ujsť prenosy pretekov v rámci Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní. V sobotu si zápolenie žien v rámci Super G zaplo až 506 tisíc divákov a sledovanosť tak dosiahla hodnotu 349 tisíc trhovým podielom až 30,8 % v cieľovej skupine 12+.

Prvé kolo slalomu mužov si počas sobotného dopoludnia pozrelo 114 tisíc divákov s trhovým podielom 13,6 % a druhé kolo sledovalo 138 tisíc divákov s trhovým podielom 12,2 % v cieľovej skupine 12+.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu