Na internete sa šíri video na ktorom sa mladík pokúša upútať pozornosť jazdou po električkovej trati. Dopravný podnik varuje, že je to nebezpečné. Pred takouto zábavkou vás teda dôrazne varujeme, ale ak si video pozriete len pre pobavenie a nie ako inšpiráciu, tak veru môžete! :-)

Internetom sa šíri video, na ktorom si mladík položí drevenú euro paletu na koľajnice električky a vozí sa na nej, ako na skateboarde.

Týmto odvážlivcom je Tomáš Moravec, ktorý sa zviditeľnil touto nevšednou jazdou a na jeho video na YouTube upozornil pred pár dňami aj  denník US TODAY. Našu MHD tak mladík doslova zviditeľnil aj v Amerike :-)

 

Dopravný podnik mesta Bratislavy sa pre náš portál vyjadril, že „ide o video z roku 2008 a DPB má o tejto riskantnej jazde informácie. Dotyčný pán to chcel najprv vyskúšať v Čechách, avšak konštrukcia jeho „prepraveného prostriedku“ nevyhovovala rozchodu koľajníc, preto sa rozhodol tento nebezpečný experiment zrealizovať na Slovensku. DPB nemá hlásenia od vodičov, že tento hazardér použil takúto život ohrozujúcu prepravu viac ako raz.“, povedala hovorkyňa Dopravného podniku Adriana Volfová.

Na záver dodám, že video má od 8. júla 2014 na YouTube niečo cez 80 tisíc videní, takže ho za úspech v počte videní určite možno považovať. Oceňujem aj dobrý strih.

Ak by malo ísť o tzv. virálny marketing, ktorý by bol súčasťou marketingovej komunikácie Dopravného podniku a obsahoval by leit motív a slogan, napríklad: „Jazdite radšej v busoch pohodlnejšie, s klimatizáciou a s  free wifi pripojením na internet!“ mohol by to byť veru úspešný koncept a spôsob ako zaujať a priniesť značke emócie, ktorých v živote nikdy nie je dosť! :-)

Jedným dychom však dodávam: „toto doma nikdy neskúšajte“!

Michael Gold

Zdroj: US Today, YouTube a Dopravný podnik

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu