Po tom čo denník Nový Čas v piatok 7. apríla uverejnil policajné video z 2. októbra 2016 kedy hliadky zastavila jeho Mercedes-Benz, rozhodol sa Vladimír Weiss ml. zverejniť svoj záznam, ktorý má preukazovať že on nešoféroval.

„Na základe agresívnych a nepravdivých článkov a dokumentov v nich, ktoré nemali byť medializované, rozhodol som sa, že zverejním aj ja jeden z dôkazov, ktorý ma zbavil viny. Video z auta nebolo doposiaľ zverejnené, pretože bolo použité na pomoc vyšetrovaniu, a bolo mi odporučené, aby som žiaden z dôkazov nemedializoval,“ uviedol na sociálnej sieti Facebook Vladimír Weiss ml.

Pozrite si video:

Na zaklade agresivnych a nepravdivych clankov a dokumentov v nich, ktore nemali byt medializovane, rozhodol som sa, ze zverejnim aj ja jeden z dokazov, ktory ma zbavil viny. Video z auta nebolo doposial zverejnene, pretoze bolo pouzite na pomoc vysetrovaniu, a bolo mi odporucene, aby som ziaden z dokazov nemedializoval. Kedze bol pripad v poslednych dnoch ukonceny, no aj napriek tomu sa media snazia presvedcit verejnost o mojej vine, rozhodol som sa tento dokaz prestriet verejnosti.Mrzi ma najma to, ze cela kauza trapi moju rodinu, blizkych a taktiez mojich fanusikov, ktorych si vazim. Som vychovany ako cestny clovek, ktory si cti pravdu. Ak by som v osudny vecer vozidlo viedol, k cinu sa priznam.

Posted by Vladimir Weiss ml. on 7. apríl 2017

 

„Keďže bol prípad v posledných dňoch ukončený, no aj napriek tomu sa média snažia presvedčiť verejnosť o mojej vine, rozhodol som sa tento dôkaz prestrieť verejnosti. Mrzí ma najmä to, že celá kauza trápi moju rodinu, blízkych a taktiež mojich fanúšikov, ktorých si vážim. Som vychovaný ako čestný človek, ktorý si cti pravdu. Ak by som v osudný večer vozidlo viedol, k činu sa priznám,“ dodal Vlado Weiss.

Sociálnu sieť na komunikáciu s novinármi a verejnosťou použil futbalista už po vypuknutí kauzy v októbri 2016, kedy na Twitteri zverejnil svoje stanovisko:

vadimir-weiss-ml-sprava-na-twitteri-5-10-2016

Pozrite si video, ktoré v piatok 7. apríla 2017 zverejnil denník Nový Čas:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu