Znovu 20 (foto: TV Markíza)

Streamovacia služba VOYO v týchto dňoch obohacuje svoju ponuku o nové atraktívne seriálové tituly. Predplatitelia sa môžu tešiť na skvelý komediálny seriál Znovu 20 (Younger), ako aj na napínavé severské kriminálky Nobel a Čierne vdovy (Black Widows).

Čoraz populárnejšia platforma z portfólia skupiny Markíza naďalej vylepšuje svoje služby. Okrem toho, že už niekoľko týždňov je dostupná možnosť sledovať obsah na dvoch zariadeniach súčasne, pravidelne obohacuje svoj obsah o nové atraktívne zahraničné tituly. Najnovšie sa predplatitelia môžu tešiť na divácky obľúbené seriály.

Od piatka, 28. mája, si diváci môžu pozrieť úspešný komediálny seriál Znovu 20 (Younger) od tvorcov legendárnych seriálov ako Sex v meste, Beverly Hills 90210, či Melrose Place.

Dej seriálu sa odohráva v New Yorku, v ktorom žije rozvedená, štyridsaťročná žena Liza Miller (Sutton Foster). Na to, aby mohla získať vysnívanú prácu vo vydavateľstve, rozhodne sa vydávať za 26-ročné dievča, ktoré práve skončilo vysokú školu.

Seriál prináša všetko, čo fanúšikovia majú radi – vtipné situácie, vzťahy a klebety… Jednu z hlavných postáv si zahrala herečka Hilary Duff, ktorá len nedávno porodila svoje tretie dieťa. Na jar tohto roku uviedli v USA jeho poslednú, siedmu sériu.

Vyznávači kvalitného krimi ocenia fínsky seriál Čierne vdovy (Black Widows), ktorý si predplatitelia budú môcť vychutnať od piatka, 4. júna. Príbeh troch žien, ktoré ovdoveli po tom, čo čln s ich manželmi vybuchol počas rybačky, si získal fanúšikov po celom svete a adaptovali ho v niekoľkých ďalších krajinách.

Do knižnice VOYO pribudol aj nórsky kriminálny seriál Nobel, v ktorom sa hlavný hrdina Erling Riiser sa vracia domov do Osla z Afganistanu, kde ako vojak zažil traumatickú vojenskú službu. Necelý deň po jeho návrate dostáva rozkaz, ktorý neprišiel od jeho veliteľa. A tak musí zistiť, kto za celým plánom stojí.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu