logo: Černé ovce

Po odchode Pavla Fejéra z investigatívnej relácie Reporéri slovenskej televízie RTVS sa stal tvárou novej investigatívnej relácie Cez čiaru, ktorú pripravuje v spolupráci s nadáciou Zastavme korupciu a vysiela ju internetová televízia spravodajského portálu TV SME.

Tvorivý tím redakcie okrem Pavola Fejéra bude tvoriť i jeho bývalá kolegyňa z RTVS Katarína Jánošíková ale aj investigatívna novinárka Zuzana Petková, riaditeľka nadácie Zastavme korupciu, ktorá predtým pôsobila v týždenníku Trend.

Editorom novej relácie bude editor denníka SME Juraj Fellegi, ktorý presne pred rokom (od 1. októbra 2017) odišiel na protest z RTVS, keďže nechcel pracovať pod novým vedením, označovaným pojmom „ex-hovorcovia“. Fellegi v RTVS pracoval ako šéf editor spravodajstva.

Za kameru sa postaví kameraman Milan Frišo. „Do tvorby relácie budeme zapájať aj mladých nadaných novinárov a analytikov,“ avizujú autori novej relácie.

Logo novej relácie sa nápadne podobá na logo relácie Černé ovce, ktorá dlhé roky funguje na obrazovkách ČT. Pozrite si obe logá:

logo: cez čiaru

logo: Černé ovce

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu