Multimediálny vydavateľský dom Ringier Axel Springer Slovakia prináša do kníhkupectiev knižnú novinku HOROSKOPY 2015. Uznávaná veštkyňa a numerologička Zana poodhalí všetky tajomstvá, ktoré vás čakajú v roku 2015.

Príťažlivú 184-stranovú publikáciu so zaujímavými a vtipnými charakteristikami jednotlivých znamení, ale aj predpoveďou toho, čo prinesie rok 2015. Oficiálne sa kniha dostala na pulty kníhkupectiev už v pondelok 24. 11. 2014.

Kniha je rozšírená aj o podrobný horoskop zdravia pre každé znamenie. Okrem iného v nej čitatelia nájdu, aké bylinky im prospejú, akými farbami by sa mali obklopovať. Posledná bonusová kapitola sa venuje partnerským horoskopom.

„Pripravované horoskopy do periodík Eva, Nový Čas víkend, ale aj online veštenie majú vynikajúci ohlas medzi našimi čitateľmi, a preto sme sa rozhodli pre tento projekt. Kniha, s ktorou sa vydáte na neuveriteľnú cestu do sveta horoskopov, je ako stvorená na pohodové čítanie počas dlhších jesenných večerov pod dekou,“ vysvetľuje Ivana Špotáková, PR manažérka vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

Ringier Axel Springer Slovakia sa pre tento projekt rozhodol spolu s veštkyňou a numerologičkou Zanou. Hlavnou inšpiráciou sú čitatelia, ktorým chce ponúknuť voľnočasové čítanie pre radosť, potešenie a zábavu. Multimediálny vydavateľský dom Ringier Axel Springer Slovakia  vydal už niekoľko titulov, medzi najobľúbenejšie patrí edícia Receptov zo života.

Spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., je najväčší multimediálny vydavateľský dom na Slovensku. Vydáva absolútne najčítanejší denník Nový Čas. Vo svojom portfóliu má aj magazíny,knihy, online portály, e-shop a aplikácie pre iPad, iPhone a Android. Od decembra 2010 vlastní vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia 70 %-ný podiel v spoločnosti Azet.sk, ktorá je jednotkou na slovenskom internetovom trhu.

Ringier Axel Springer Slovakia je súčasťou švajčiarsko-nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG, ktorá je vedúca integrovaná multimediálna korporácia v strednej a východnej Európe. Spoločnosť so sídlom vo švajčiarskom Zürichu vydáva noviny a časopisy, prevádzkuje webové a mobilné platformy a vlastní tlačiarne. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture spoločností Ringier AG a Axel Springer AG.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu