Po tom čo vydavateľstvo Ringier Axel Springer uviedlo na trh úspešnú kuchársku knihu moderátorky televízie Markíza Adriany Polákovej, prichádza na trh aj kniha Horoskopy 2016 od veštice Zany Saluber. Správu som aktualizoval o rozhovor so Zanou.

Zana Saluber pripravuje čitateľmi obľúbené horoskopy do časopisu Eva, denníka Nový Čas víkend, Nový Čas pre ženy, ale aj pre webovú stránku čas.sk. Po minuloročnom úspechu prvej knižky Horoskopy 2015 prináša vydavateľstvo Ringier Axel Springer jej pokračovanie.

Kniha Horoskopy 2016 bude obsahovať zaujímavé a vtipné charakteristiky jednotlivých znamení, predpoveď toho, čo prinesie rok 2016, ale aj horoskopovú ,,kuchyňu“, kde sa varí zdravie, ktoré vie, že s bylinkami ide všetko ľahšie.

V knihe sa uznávaná veštkyňa a numerologička Zana venuje aj výnimočným polodrahokamom, ktoré vám pomôžu odbúravať stres, priniesť do vzťahov harmóniu, do života lásku, či peniaze, ale aj obyčajné tiché ľudské šťastie.

Aktualizované 29.10.: Oslovil som Zanu Saluber, aby som zistili, aké ťažké je napísať knihu horoskopov.

Aké to bolo zostavovať horoskopy nielen pre denník Nový Čas víkend a Nový Čas pre ženy, či magazín Eva, ale priamo pre knižné vydanie? Bola to ťažká úloha a ako ste sa jej zhostili?

Zostavovať knihu horoskopov bolo náročné, na rozdiel od ,,krátkych,, horoskopov do Nového Času, EVY a pod…Musela som brať do úvahy dlhé časové rozpätie, všetko dôkladne prepočítať, zhodnotiť. Ale – bolo to aj zábavné, práca na vytváraní horoskopov, v tomto kontexte či už na tých pre časopisy, alebo práca na knihe horoskopov, ma naozaj teší a robím ju veľmi rada.

Vznikli aj nejaké humorné situácie pri jej tvorbe?

Jednou z humorných situácií, i keď v tom okamihu to veľmi zábavné nebolo…bolo to, keď mi náš nový prírastok do rodiny – 4 – mesačný kocúr, vlastne ešte mačiatko :) rozžužlal na nepoznanie dve strany výpočtov – ascendenty, postavenie planét, retrograditu a pod – pre znamenie Škorpióna, ktoré som napriek tomu, že viem, ako miluje papier v tom strese nechala položené vedľa PC-čka…to som nevedela, či mám plakať, či sa smiať, či zúriť :) s odstupom času sa smejem :)

Je zaujímavé, milé, pekné, občas ťažké ,,sledovať,, osudy ľudí takto s časovým predstihom. Dúfam, že to, čo som vložila do napísaného, do slov, ten ,,odkaz,,… povedie mojich čitateľov po ceste tak, aby na nej museli zdolať čo najmenej prekážok, dodala Zana Saluber.

Kniha HOROSKOPY 2016 je dostupná v knižnom e-shope vydavateľstva Kucharky.sk , kde každý kto si ju zakúpi bude automaticky zaradený do žrebovania o osobný horoskop, ktorý zostaví veštica Zana pre troch vyžrebovaných.

Kucharky.sk je projekt vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia a funguje primárne ako e-shop, v ktorom môžu čitatelia nájsť nielen “kuchárske knihy od výmyslu sveta”.

Vydavateľstvo Ringier Axel Springer tento rok vydalo aj knihu Nepečené! od Adriany Polákovej.

Adriana Poláková je moderátorka televízie Markíza v relácii Teleráno, ale poznáte ju aj z reklamy supermarketu Lidl z jeho Cukrárne.

Vo svojej najnovšej knihe pod názvom Nepečené! predstavuje svoje recepty na sladké nepečené dezerty inšpirované talianskym Toskánskom.

Reklamný spot na knihu Nepečené! vytvorilo kreatívne štúdio Cukru production dizajnérky Martiny Slovákovej . Čítaj viac.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu