foto: MAFRA

Priebežné výsledky, komentáre politológov, rozhovory s renomovanými hosťami a vstupy z volebných štábov – to všetko prinesie návštevníkom HNonline.sk počas prezidentských volieb 16. marca 2019 večer v živom volebnom štúdiu HNtelevízie so začiatkom o 21:45.

HN pri tejto príležitosti predstaví celkom nové televízne štúdio. Pozrite sa s nami, čo sa zmenilo a čo HN TV pre divákov pripravuje.

HNonline.sk počas Komunálnych volieb 2018 prekonalo rekord v návštevnosti a v súčasnosti je štvrtým najnavštevovanejším spravodajským portálom na slovenskom internete. Dôležitou súčasťou spravodajského pokrytia volieb bude znovu i živé vysielanie volebného štúdia v HNtelevízii. Volebný večer prinesie portál HNonline.sk z nového moderného štúdia internetovej televízie vydavateľstva.

„Po mimoriadne pozitívnej skúsenosti s volebným štúdiom počas Komunálnych volieb sme pripravili moderný koncept aj na voľby prezidentské. Tie budeme navyše vysielať z celkom nového štúdia, o ktoré sa znova postaral Jaroslav Holota,“ hovorí riaditeľ HN TV Denis Schvarcz.

Zároveň dopĺňa, že zmena sa netýka iba vizuálnej stránky štúdia: „Koncept prezidentského volebného vysielania pripravujeme v spolupráci si Tiborom Búzom, ktorého skúsenosti a rady sú inšpiratívne a posúvajú nás dopredu. Okrem volebnej noci ale pripravujeme na jar aj celkom novú obsahovú štruktúru HN televízie. Milión videní vlastných videí v minulom roku je dobrým základom, na ktorom pracujeme. Už v najbližších mesiacoch po prezidentských voľbách návštevníci HNonline.sk zaregistrujú ešte lepšiu, modernejšiu HNtelevíziu,“ doplnil Denis Schvarcz a.k.a. Bohumil Stejskal.

HNtelevízia oficiálne spúšťa koncept nového štúdia 16. marca pri príležitosti, ktorú bude celé Slovensko pozorne sledovať – prvé kolo prezidentských volieb. Prezidentské voľby môžete sledovať v celkom novej HN TV na hnonline.sk už v sobotu od 21:45 hod.

HNtelevízia začala svoje vysielanie 26. mája 2015. Na stavbe štúdia sa podieľal architekt Jaroslav Holota, ktorý postavil napríklad štúdio Televíznych novín TV Nova a mnohé iné. Technologickú časť dodal Jeffo Minařík, režisér úspešných slovenských programov.

Programovú skladbu pomáhal pripraviť František Borovský, bývalý riaditeľ TV JOJ a Jaromír Chalabala, bývalý šéf programov na TV Nova.

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu