zdroj: MAFRA

Nový magazín Prima ZOOM bude obsahovať články o vede, prírode, ale i histórii. Pilotné číslo vyjde vo štvrtok 22. júna, ako príloha denníka Lidové noviny.

Počas mesiaca júl bude potom časopis vo voľnom predaji za cenu 29 Kč. Prvé číslo vyjde v rozsahu 50 strán, v náklade 50 tisíc výtlačkov. Hlavnou témou časopisu bude Turecká hrozba a historický exkurz do Osmanskej ríše. Súčasťou magazínu bude aj mesačný detailný program TV Prima ZOOM.

Zdroj: MAFRA

„Sme radi, že sme mohli spojiť sily s televíziou Prima, pretože naši čitatelia majú radi odbornejšie poňatý obsah, kedy sa dozvedia niečo nové či už z oblasti histórie, prírody, vedy, alebo techniky. Texty v časopise Prima ZOOM sú pútavo napísané a informácie sú dané do súvislosti. Nejedná sa teda o skratkovité materiály, ktoré sú príznačné pre dnešnú digitálnu dobu, “ povedal Veselin Vačkov, riaditeľ redakcie denníka Lidové noviny.

„Vďaka novému časopisu Prima ZOOM prenesieme zaujímavý obsah z vysielania Prima ZOOM aj mimo obrazovky. Verím, že diváci, čo sú z 60% muži nad 35 rokov so stredoškolským vzdelaním, nový časopis ocenia, pretože tlačené médiá v poslednej dobe prežívajú renesanciu, najmä u vzdelanejších cieľových skupín. Do budúcnosti by sme boli radi, aby časopis vychádzal pravidelne, rozhodne o tom, ale čitateľská odozva na pilotné číslo, “ doplnil Aleš Pýcha, marketingový riaditeľ spoločnosti FTV Prima.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu