titulka Forbes.sk

Magazín Forbes Slovensko spustil plnohodnotný portál Forbes.sk, ktorý dovtedy fungoval len ako informačná stránka s ponukou na predplatné magazínu. Súčasťou online portálu je i služba Forbes Espesso, ktorá čitateľom ráno odošle na email prehľad najzaujímavejšícj informácií.

Biznisový magazín Forbes funguje na Slovenskom trhu od roku 2010. Začínal ako printový magazín, dnes funguje i ako digitálna platforma pre tablety a smartfóny a od 26. apríla 2017 k nim pribudol i online portál.

„Vieme, že ľudia sú dnes online prakticky nepretržite. Prinášame im nový produkt, ktorý im umožní užiť si nový zaujímavý obsah z dielne Forbesu kdekoľvek sú,“ povedal šéfredaktor Forbes Slovensko Juraj Porubský.

Forbes.sk nebude preklápať obsah zo slovenskej edície magazínu, ale prinesie úplne nový obsah.

„Cieľom je priniesť úplne nový obsah s DNA Forbesu. Niekedy to budú aktuality o ľuďoch, nápadoch a biznisoch. Inokedy pomôžeme ľuďom byť lepší v ich práci, alebo dodržať ich novoročné predsavzatia,“ doplnil Porubský.

Nový web je responzívny a obsahuje aj populárny prvok, pri každej titulke je uvedený odhad času, ktorý je potrebný na prečítanie článku.

Forbes.sk bude prinášať informácie o startupoch, technológiách, biznise, svete peňazí a investovania. „Významnú časť obsahu bude tvoriť aj Forbes Life – návod na život podľa Forbesu,“ uviedlo vydavateľstvo.

Novým digitálnym produktom od Forbesu je i newsletter najzaujímavejších informácií pod názvom Forbes Espresso, ktoré si budú môcť „vypiť“ čitatelia v podobe dúška informácií vždy v pondelok a vo štvrtok. „V dnešnej dynamickej dobe je pre čitateľov dôležité získať rýchly prehľad. Navyše, forbesácke Espresso ich správne „nakopne“ do nového dňa,“ doplnil Porubský.

So štartom nových online produktov pod značkou Forbes chce vydavateľstvo Barecz & Conrad Media prinášať i „nové formy natívnej inzercie ako Forbes Špeciál a Forbes BrandVoice, ktoré sú mimoriadne úspešné aj v okolitých krajinách a preto veríme v podobný úspech na Slovensku,“ uviedol Erik Conrad, vydavateľ Forbes Slovensko.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu