Vydavateľsvo News and Media Holding, ktoré sa radí počtom titulov medzi najväčšie vydavateľstvá na Slovensku začalo pri správe a riadení online kampaní pre svojich klientov používať špeciálny softvér spoločnosti SAS.

Vydavateľstvo začalo používať softvér SAS Intelligent Advertising for Publishers, ktorý  ponúka možnosť lepšie zacieliť online kampane, optimalizovať ich a robiť prognózy.

Celý proces prebieha z jedného miesta od zadania kampane, jej sledovania v reálnom čase, až po reporting klientovi s možnosťou použitia simulácií, alebo prognóz kampaní.

„Pod značkou News and Media Holding, a.s. vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, detské, aj hobby tituly. Chceme reklamný priestor naprieč takým širokým portfóliom online médií spravovať ešte efektívnejšie a sofistikovanejšie ako doteraz, pretože sa neustále zväčšuje a dynamizuje. Preto sme sa rozhodli nasadiť špecializované riešenie SAS,“ povedala Mirjana Hron Sikimič, Chief Sales Officer vydavateľstva News and Media Holding.

Softvér umožňuje nielen rozsiahle reportovanie, ale i schopnosť realizovať kampane cielené na konkrétnych používateľov, vyhodnocovať reklamy zobrazované na mobilných zariadeniach, ale i vo videách. Jeho implementácia prebehla v krátkom čase, keďže primárne používa umiestnenie v cloude.

Hlavým cieľom vydavateľstva News and Media Holding je efektívna správa kampaní a zvýšenie príjmov z reklamy vďaka optimálnemu využitiu reklamného priestoru a prehľadnejšej správe rezervácií inzercie všetkých titulov vydavateľstva a následného efektívneho reportingu výsledku kampaní klientom.

Vydavateľstvo News and Media Holding je súčasťou mediálnych aktív finančnej skupiny Penta Investments na Slovensku.

Informácie o všetkých mediálnych investíciách skupiny Penta na Slovensku, ale i v Českej republike nájdete v článku > TU

O vydavateľstve News and Media Holding

News and Media Holding je súčasťou mediálneho holdingu skupiny Penta Investments a patrí medzi najväčšie mediálne domy na Slovensku počtom médií, výškou obratu ale aktuálne zaostáva za lídrom trhu, vydavateľstvom Ringier Axel Springer Slovakia.

Generálnym riaditeľom News and Media Holdingu je Peter Mertus, ktorý predtým pôsobil vo vydavateľstve Ringier Axel Springer Slovakia, ako generálny riaditeľ.

Onlinové tituly vydavateľstva tvoria weby Aktuálne.sk, Pluska.sk, Centrum.sk, Atlas.sk, Trend.sk, eProfit.sk (len do 31. decembra 2015, keďže od januára 2016 sa stane súčasťou portfólia vydavateľstva Petit Press), Plus7dní.sk, Mediálne.sk, Gazduj.sk, Wanda.sk, Žena.sk, Emma.sk, MódneTipy.sk, Glanc.sk, DobréJedlo.sk, TRENDreštaurácie.sk a iZdravie.sk a mamaja.sk, mamaaja.cz a casopisfitstyl.sk a weby jednotlivých printových titulov.

Súčasťou News and Media Holding sú aj printové tituly, ako Plus JEDEN DEŇ, Plus 7 dní, BREAK (predtým Brejk), Trend, Profit (len do 31. decembra 2015, keďže od januára 2016 sa stane súčasťou portfólia vydavateľstva Petit Press), Šarm, Báječná žena, EMMA, Pekné bývanie, Záhradkár, Zdravie, Dobré jedlo, Poľovníctvo a rybárstvo, Mollie tvorí, Včielka a Zornička a  MAMA a ja, Adamko a FITštýl.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu