foto: Vltava Labe Media, koláž: Masmediálne.info

Vydavateľstvo Vltava Labe Media rozširuje portfólio svojich televíznych titulov a TV magazín, TV star, TV mini, TV expres a Křížovkářský TV magazín tak aktuálne doplní i nový týždenník pod názvom TV Sport, ktorý okrem hlavných TV staníc prinesie i program všetkých 23 športových televíznych staníc dostupných v Českej republike. Vydavateľstvo VLP patrí pod mediálne aktivity investičnej skupiny Penta v Českej republike.

Prvé číslo týždenníka TV Sport vyjde po prvý krát už v pondelok 1. augusta a bude dostupný za cenu 9,90 Kč. Cieľovú skupinu časopisu tvoria muži vo veku 30 rokov so záujmom o športové dianie.

„Športom sa zabáva, sleduje ho, komentuje, niekedy šport i aktívne vykonáva. Fandenie je pre neho príjemná povinnosť, hobby a vášeň zároveň,“ uviedla k cieľovej skupine časopisu vedúca firemnej komunikácie vydavateľstva Vltava Labe Media Lenka Brandtová.

Uvedenie programového týždenníka TV Šport bude sprevádzané launch kampaňou, ktorá zahŕňa mediatypy, ako TV, rádio, print, bigboardy, online a PR aktivity.

„Naše programové tituly sú veľmi úspešné a dúfame, že v tejto tradícii bude pokračovať aj nový titul TV Sport. Uvedením tohto časopisu reagujeme na situáciu na trhu, kedy operátori a televízny prevádzkovatelia intenzívne rozširujú kanály o športové stanice, napríklad O2 na začiatku augusta spúšťa na O2 TV ďalší kanál O2 TV Futbal ,“ povedala riaditeľka redakciou časopisov vydavateľstva Vltava Labe Media Mirka Zlatníková.

Čítajte tiež > Penta spustila na Slovensku nový športový web Šport24.sk

Vltava Labe Media je druhé najväčšie vydavateľstvo v Českej republike s trhovým podielom 16,5%.

Vzniklo fúziou vydavateľstiev Vltava-Labe-Press, Tablet Media a Astorsat Media, ktorá sa uskutočnila v júli 2016. Vlastníkom vydavateľstva Vltava Labe Media je prostredníctvom spoločnosti Angaur investičná skupina Penta Investments.

Vlatva Labe Media vydáva Regionální deník, ktorý sa radí medzi najväčšie nebulvárne denníky v Českej republike.

Do portfólia Vltava Labe Media patria tiež lifestylové tituly Story, Glanc, Gurmet, National Geografic, Dům & Zahrada, Kondice, Kreativ Praktická žena, tradičné týždenníky Květy, Vlasta, Překvapení a Magazín Šíp, televízne magazíny TV magazín, TV star, TV mini, TV expres a Křížovkářský TV magazín. Po novom sa tak stanú súčasťou VLP aj tabletové magazíny Dotyk, Dotyk Byznys, Dotyk Styl Royal a Dotyk Styl Bydlení.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu