foto: DATART

Vianočné výpredaje v Datarte tento rok vypukli už v utorok 25. decembra. Pokryjú celý sortiment elektra aj príslušenstva a údajne dosiahnu až 70 %. Kampaň vsadila na slogan „Maxi výpredaj,“ ktorý ale už v roku 2018 používal e-shop Alza.

„Povianočné výpredaje budeme tento rok štartovať hneď 25. decembra v prvý vianočný sviatok a potrvajú do polovice januára. Výrobky do výpredajov budeme postupne pridávať a ponuku top produktov obmieňať, preto sa určite oplatí nás sledovať po celú dobu výpredajov, ako v e-shope, tak na našich predajniach. Zákazníci, ktorí nájdu pod stromčekom darčekovú kartu Datart, ju môžu v rámci výpredajov veľmi dobre zhodnotiť,“ hovorí Iva Pavlousková, tlačová hovorkyňa Datartu. Okrem zliav bude Datart ponúkať aj splátky bez navýšenia.

V priebehu prvého i druhého vianočného sviatku budú síce predajne zatvorené, ale v e-shope budú zľavnené produkty k dispozícii hneď 25. decembra. Všetky predajne sa opäť otvoria 27. decembra.

„Vianočné výpredaje sú u nás už tradične veľmi obľúbené. Tento rok pripravujeme maxi výpredaje predovšetkým mobilných telefónov, veľkých televízorov, herných konzol, kávovarov. Na veľké zľavy sa môžu zákazníci tešiť aj u veľkých domácich spotrebičov, ako sú práčky, chladničky a sušičky,“ dopĺňa Iva Pavlousková. Cieľom výpredajov je vyprázdniť sklady a uvoľniť tak miesto pre nákup nového tovaru na ďalšiu sezónu.

E-shop Alza už v roku 2015 pracoval vo svojej kampani s textom „Maxi výpredaj,“  paradoxne vtedy sa to ale stretlo u časti verejnosti s posmeškami, keďže v rámci reklamného sloganu použila spoločnosť i slovné spojenie „Hej“ a nechtiac tak propagovali konkurenčný e-shop Hej.sk. > Čítaj viac

(ts, red)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu