foto: IKEA

Po tom čo aj na Slovensku švédsky nábytkársky dom spustil vo februári online predaj, aktuálne pribudla na stránke i funkcia, vďaka ktorej môžu zákazníci vyjadriť svoj názor a ohodnotiť výrobky IKEA.

Nová funkcia hodnotení a recenzíí je aktívna od júla a ponúka možnosť zákazníkom vyjadriť sa k dobrým skúsenostiam, a prípadne i nedostatkom.

„Zákazníci viac dôverujú informáciám, ktoré si poskytnú navzájom, ako tým, ktoré im poskytne samotná firma. Jedným z hlavných dôvodov, prečo zákazníci poskytujú recenzie, je snaha pomôcť ostatným zákazníkom. Prostredníctvom Hodnotení a recenzií si zákazníci vymieňajú názory na výrobok a spôsob jeho využívania v domácnosti,“ povedala Soňa Knaiflová, riaditeľka OD IKEA Bratislava.

Pre spoločnosť IKEA bude spätná väzba o zákazníkov slúžiť i pri rozhodovaní o zlepšovaní ponuky, cenotvorbe a informácie umožnia spoločnosti IKEA vešte viac sa zameriavať na zákazníka.

„Zákazníci môžu hodnotiť vzhľad, pomer hodnoty a ceny, kvalitu, náročnosť montáže, inštalácie, či výrobok funguje podľa očakávania, pomáha znižovať množstvo odpadu alebo ho triediť, či pomáha ušetriť energiu alebo vodu a napokon, či by ho odporúčali aj ďalším. V prípade výrobkov z oddelenia IKEA FOOD môžu hodnotiť vzhľad, pomer hodnoty a ceny, kvalitu, chuť, jednoduchosť prípravy a odporučiť druhým,“ uviedla spoločnosť IKEA.

Zákazníci si môžu v e-shope, v sekcii Nákup na stránke ikea.sk, vybrať prakticky z celej ponuky IKEA, okrem špecifických produktov, ako rastliny, potraviny, alebo metrový textil.

Zákazník sa môže rozhodnúť či si objednaný tovar vyzdvihne osobne na predajni vo zvolený čas (služba Klikni a vyzdvihni), alebo mu IKEA objednaný tovar dovezie na zvolenú adresu (služba Klikni a dovezieme).

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu