Novy cas pre zenyZistili sme, že vydavateľstvo Ringier Axel Springer podalo 12. októbra žiadosť o registráciu ochranných známok na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky na názvy Nový Čas pre ženy Zdravie a Nový Čas pre ženy Varenie.

Magazín Nový Čas pre ženy je štvrtý načítanejší týždenník na Slovensku, podľa posledného prieskumu MML-TG agentúry Median SK za 1.+2. kvartál 2015. Nasledujú Báječná žena, Život a magazín Plus 7 dní.

„Podiel čítanosti týždenníkov na populácii predstavuje údaj 41%, čo je množstvo čitateľov, ktorí prelistujú, alebo prečítajú vydanie niektorého z nami monitorovaných týždenníkov. Celková čítanosť týždenníkov ostala na rovnakej úrovni ako  v porovnaní so 4.+1. kvartálom 2015.  Najčítanejším týždenníkom je Plus 7 dní s 9%. 7% čítanosť má Život. Báječná žena dosiahla 6% a rovnako aj týždenník Nový čas pre ženy. 4% obyvateľov SR čítajú Eurotelevíziu a rovnaký podiel aj Slovenku. Prehľad uzatvára týždenník Katolícke noviny s 3%. Sieť týždenníkov Regionálne noviny (regionPRESS) dosiahla 10% a sieť MY noviny (Petit Press) 6% čítanosť, “ uvádza agentúra Median SK.

Týždenníky – čítal posledné vydanie, prieskum MML-TGI, v období 1.+2. kvartál 2015 (zdroj Median SK)
Týždenníky – čítal posledné vydanie, prieskum MML-TGI, v období 1.+2. kvartál 2015 (zdroj Median SK)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu