Spoločnosť TV Karpaty sa chce poistiť, keď aktuálne 16. októbra požiadala o registráciu kombinovanej ochrannej známky pre logo IN TV na Úrade priemyselného vlastníctva Slovenskej republiky, po tom čo 31. júla žiadala o udelenie ochrannej známky len pre názov IN TV. O vznikajúcej novej televízii sme informovali už 2. októbra.

Televízii TV Karpaty začiatkom septembra Rada pre vysielanie a retransmisiu odsúhlasila zmenu názvu na IN TV. Pre novú televíziu bude vyrábať spravodajský obsah Norbert Lichtner cez svoje občianske združenie InfoVojna. Viac informácií.

Norbert Lichtner je zakladateľ internetového rádia Slobodný vysielač, ktorý ale z rádia nedávno odišiel pre nezhody so spoluzakladateľmi. Viac informácií.

IN TV bude vysielať celoplošne cez DVB-T. Televíziu vlastní spoločnosť TV Karpaty, s.r.o. , ktorú vlastní Július Greguš a od júla 2015 aj spoločnosť KEY ART AGENCY s.r.o. so sídlom v Bratislave.

Obsahové zameranie novej televízie má byť pomerne široké, má vysielať nielen spravodajstvo, diskusné relácie, kultúru, filmy a seriály, ale aj dokumentárne filmy, vzdelávacie programy a programy pre deti.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu