Vznikla nová sieť regionálnych rozhlasových staníc RegioMedia
zdroj ilustračnej foto: pixabay.com

Sieť RegioMedia združuje sedem rozhlasových staníc – Rádio Lumen, Best FM, Rádio KISS, Rádio Prešov, Beta, Frontinus a Rádio Sever.

Cieľom siete je ponúknuť na trhu alternatívu k jestvujúcim rádiovým produktom a osloviť klientelu nadregionálnych inzerentov zastupovaných mediálnymi agentúrami, reklamné agentúry či štátne inštitúcie. RegioMedia dnes ponúka 189 000 reálnych nových poslucháčov a pokrytie celého územia Slovenska. Klienti majú možnosť využiť celú sieť, alebo jej časti podľa svojich potrieb.

Na vstup do siete musí každé rádio splniť kritérium počúvanosti na úrovni minimálne 10 tisíc v parametri počúval včera. Každé rádio, ktoré je nad touto hranicou sa môže stať súčasťou siete RegioMedia. Možno predpokladať, že počet rádií v sieti nie je konečný a s vysokou pravdepodobnosťou sa rozšíri o nových členov.

RegioMedia vznikla a je spravovaná pod taktovkou mediálnej agentúry MediaZone z Košíc, ktorá na mediálno reklamnom trhu pôsobí osem rokov. Media representative siete RegioMedia je spoločnosť Radio Group, a.s. čím sa RegioMedia ako produkt zaradila do portfólia špičkovej slovenskej mediarepresentative agentúry  k značkám ako FUN radio a Europa2.

Sledujte nás aj na Facebooku

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu