repro foto: Motobikers.eu

Majiteľ Rádia WOW založil nový projekt motobikers.eu, cieľom je zjednotiť motorkárov na jednej sociálnej sieti.

„Stránku motobikers.eu som založil sám, dlho som rozmýšľal, akým smerom, alebo akú sociálnu skupinu podporiť a urobiť sociálnu sieť…. nakoniec, nakoľko som sám motorkár, vyhrali motorkári… Jej cieľom je zjednotiť motorkárov na jednej sociálnej sieti…. Stránka je určená motorkárom a fanúšikom jednej stopy. Zaregistrovať sa môže každý, kto ma rád motorky, akcie, niečo ponúka, fotí, predáva, píše, tvorí, organizuje, alebo hľadá, či pripadne sa chce zoznámiť,“ uviedol pre Mediahub.sk Patrik Bujna.

Nový projekt bude kooperovať s Rádiom WOW, ale chcú osloviť i eshopy, kluby, tlač, TV, aby tento projekt dostali medzi širokú motorkársku verejnosť. Na stránke nájdu motorkári foto albumy, chat, informácie o akciách, zrazoch, ale i blogy, zoznamku, či bazár. „Na stránke motobikers.eu je možné aj požiadať o podporu vlastného projektu, alebo prispieť niekomu na dobrý nápad,“ doplnil Bujna.

„Plánom je spojiť motorkársku komunitu, nakoľko máme na Slovensku a aj vo svete, veľmi veľa motorkárov, ktorí už majú svoj svet, kluby, zrazy, obchody, radi cestujú a chcú byť, ako sa ľudovo povie, v obraze…. Všetko preto nájdu na stránke motobikers.eu na jednom mieste. Na svoje si prídu aj predajcovia, nakoľko môžu na stránke ponúkať a inzerovať svoje produkty,“ dodal Patrik Bujna.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu